OKS 475

Düşük sıcaklıklarda ve yüksek hızlarda kullanım için PTFE’li tam sentetik yüksek performanslı grestir.

OKS 475, düşük sıcaklıklarda ve yüksek hızlarda kullanım için PTFE'li tam sentetik yüksek performanslı gres yağıdır.

OKS 475 NEREDE KULLANILIR ?

– Düşük yatak boşluğuna sahip düz ve makaralı yatakların yanı sıra düşük kayma momentli yatakların gresle yağlanması
– Hızlı çalışan makaralı rulmanlar için yağlama
– Konik tapalar, dozlama pistonları ve valfler gibi topraklanmış parçalar gibi eşleşen yüzeylerin sızdırmaz yağlanması
– Özellikle metal yüzeylerde, gevrekleşmeye karşı korumalı ve iyi sürtünme özelliklerine sahip plastik ve kauçuk parçaların bakım yağlaması

OKS 475 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Sıcaklık aralığı -60°C ile 120°C arası
– Tüm alkali ve asit temizlik maddelerine ve dezenfektanlara karşı dayanıklıdır
– PTFE ile iyi aşınma koruması
– NSF H2 kaydı

OKS 475 KULLANIM ALANLARI

– Gemi yapımı ve denizcilik teknolojisi
– Cam ve döküm endüstrisi
– Raylı araç teknolojisi
– Kimyasal endüstri
– Lojistik
– Kauçuk ve plastik işleme
– Demir çelik endüstrisi
– Tesis ve makine (alet) mühendisliği
– Kağıt ve ambalaj sektörü
– Belediye hizmetleri

OKS 475 NASIL KULLANILIR ?

Optimum etki için yağlama noktalarını iyice temizleyin. İlk kez doldurmadan önce korozyon önleyici maddeyi çıkarın. Yatağı, tüm işlevsel yüzeylerin yağlanacağından emin olacak şekilde doldurun.

Servis koşullarına göre yağlama sıklığını ve miktarını değerlendirin. Eski gres çıkarılamıyorsa, yatağın aşırı yağlanmasını önlemek için gres miktarını sınırlayın. Yağlama frekansları düşük olma eğilimindeyse, tam bir gres değişimi hedeflemelisiniz. Dikkat: Yalnızca uygun yağlayıcılarla karıştırın.

OKS 475 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sürtünmeyi, aşınmayı ve korozyonu azaltmak için OKS yüksek performanslı ürünler üretimi yapmaktadır. Ürünleri, klasik yağların performans sınırlarının aşıldığı üretim ve bakım teknolojisinin tüm alanlarında kullanılmaktadır.

OKS malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca OKS Türkiye Endüstriyel Yağ teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. OKS Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.