OKS 477

Sıcak ve soğuk suya, su buharına, su bazlı ve asidik dezenfektanlara ve temizlik maddelerine dayanıklı olması için geliştirilmiş gıda işleme teknolojisi için valf gresidir.

OKS 477, gıda işleme teknolojisi için valf gresidir.

OKS 477 NEREDE KULLANILIR ?

– Kayar yüzeylerin sızdırmaz yağlanması, örn. konik tapalar, dozlama pistonları, valfler, bira muslukları vb. gibi topraklanmış parçalar.
– Plastik ve kauçuk parçaların yanı sıra salmastra kutuları, dudaklı contalar ve O-ringlerin bakım yağlaması
– Yavaş çalışan alanlarda, dolum ve paketleme makinelerinde dişli veya zincirlerde, karıştırma ve öğütme mekanizmalarında vb.

OKS 477 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Kanıtlanmış yağlayıcı formülü sayesinde son derece etkili
– En zorlu hijyenik gereksinimleri karşılar. Olası uzun süreli yağlama nedeniyle azaltılmış bakım ve yağlayıcı maliyetleri
– Sıcak ve soğuk suya, su buharına, su bazlı ve asidik dezenfektanlara ve temizlik maddelerine dayanıklıdır.
– Ne sert kalıntılar oluşur ne de pastörizasyon veya sterilizasyon nedeniyle yumuşama veya damlama eğilimi yoktur
– Kokusuz ve tatsızdır ve bira köpüğünün özelliklerini etkilemez
– Almanca LFGB'de tanımlandığı gibi toksikolojik olarak zararsızdır
– Emtia Yasası. NSF H1 kayıt numarası 135 750
– MOSH/MOAH içermez
– İçilebilir su ile temas halindeki yağlayıcıların hijyenik değerlendirmesi için UBA yönergesine göre test edilmiştir
– NSF H1 kayıtlı
– MOSH/MOAH içermez.

OKS 477 KULLANIM ALANLARI

– Kauçuk ve plastik işleme
– Gemi yapımı ve denizcilik teknolojisi
– Belediye hizmetleri
– İkram ekipmanları ve gıda işleme teknolojisi
– Lojistik
– Cam ve döküm endüstrisi
– Kağıt ve ambalaj sektörü
– Kimyasal endüstri
– Tesis ve makine (alet) mühendisliği
– Raylı araç teknolojisi
– Demir ve çelik endüstrisi.

OKS 477 NASIL KULLANILIR ?

En iyi sonuçlar için yağlama noktasını dikkatlice temizleyin. OKS 2610/OKS 2611 Universal Cleaner gibi solventlerle temizleyin. Fonksiyonel yüzeye eşit incelikte gres uygulamak için bir fırça, spatula veya benzeri kullanın. Fazla gresi çıkarın. Makine üreticisinin talimatlarına uyun. Yeniden yağlama aralıkları ve tanımlanacak miktar. hizmet koşullarına bağlıdır. Yalnızca uygun yağlayıcılarla karıştırın.

OKS 477 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sürtünmeyi, aşınmayı ve korozyonu azaltmak için OKS yüksek performanslı ürünler üretimi yapmaktadır. Ürünleri, klasik yağların performans sınırlarının aşıldığı üretim ve bakım teknolojisinin tüm alanlarında kullanılmaktadır.

OKS malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca OKS Türkiye Endüstriyel Yağ teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. OKS Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.