Omega 57

Tamamen suya dayanıklı, aşırı basınç civalı aşınma direnci özelliklerine sahip rulman ve yatak gresidir.

Omega 57, tamamen suya dayanıklı, aşırı basınç taşıyan, cıvalı aşınma direnci özelliklerine sahip bir yağlayıcıdır. Özel olarak geliştirilmiş yüksek darbeye dayanıklı takviyeler içerir.

Bu olağanüstü gres, ısı, su ve aşırı koşulların mevcut olduğu tekerlek yatağı sorunlarını çözer. Omega 57'ye dahil edilen benzersiz Omega Megalite takviyeleri, kullanıldığı ekipman çok daha soğuk koşullarda çalışacağından daha uzun hizmet ömrü sağlar ve böylece duruş süresinin önlenmesinde yeni bir boyut sağlar. Yakın tolerans katsayısının sürtünmesini azaltır. Tasarımdan bağımsız olarak, Omega 57, pahalı rulmanlar da dahil olmak üzere hareketli yüzeyleri korumak için sisteme girer.

Şiddetli ve sürekli darbelere karşı dayanıklıdır. Yağlayıcının bu özelliği, aşınmayı önlemesini ve yatakların (işe yarayacak şekilde tasarlandıkları gibi) herhangi bir engel olmadan çalışmasına izin verir.

Mükemmel kesme stabilitesine ve çok düşük ayrılma özelliğine sahiptir. Bu neredeyse benzersiz kalite, sert aşınan yatakların korunması için gerekli olan sağlamlığı sağlar. En zorlu koşullara bile dayanma kabiliyetine sahiptir ve sıradan gresler gibi bozulmaz veya dağılmaz. Omega 57, yüksek sıcaklığa karşı direnci sayesinde tekerlek yataklı uygulamalarda bozulma ve yumuşama yapmaz.

OMEGA 57 NEREDE KULLANILIR ?

Tekerlek rulman yükleri küçük alanlarda yoğunlaşmıştır. En büyük basınç noktalarının ya koni yatakları ya da bilyalı yataklar olduğu kabul edilir. Su saldırısı en büyük hasarı verir. Omega 57 suya dayanıklıdır ve sonuç olarak yatakları oksidasyondan korur.

OMEGA 57 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir.

Omega endüstriyel yağları için malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Omega, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Omega Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.