Neden İSTANBUL YAĞ SANAYİ ile çalışırsınız?

Müşterimiz daima haklıdır.

İhtiyaçlarını her şeyden üstün tuttuğumuz, ihtiyaçlarına önem verdiğimiz, en büyük önceliğimiz müşterilerimizdir. Müşterilerimiz ve potansiyel müşterilerimize “En İyi Ürünü” sunarak marka değerimizi yükseltiriz.Müşteriyle ilişkilerimizde kazan-kazan ilkesini benimseriz. Hem müşterimizin hem de şirketimizin hakkını koruruz.

Her zaman güven veririz.

Çalışanlarımızın kişiliklerine itibar ederiz ve sektörde saygın şirket olarak faaliyet gösterip, güven uyandırırız. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız.

Kalite bizim için HERŞEY'dir.

Müşterilerimize kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünleri ve güçlü markaları, sınıfının en iyisi hizmet ile sunarız. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde en iyi uygulamaları takip eder, daha iyisini yapmayı hedefleriz.

Sürdürülebilir büyüme

Başarımızın temel motivasyonu ve göstergesidir. Yenilikçi yaklaşımımızla etkin sonuçlar elde ederiz. Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunar, sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.

Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun ederiz.

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı garantileriz.

Başarımız her zaman ortaktır.

Bireysel farklılıklara saygı gösterir, aynı hedef için tek bir ekip olarak çalışırız. Birbirimize danışır, birlikte öğrenir ve yeteneklerimizi geliştiririz. Hepimizin başarısı şirketimizin başarısıdır.

Rekabetçiyiz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda hep zorlu yarışlar başlatırız. Her alanda birinciliği hedefleriz.

Gücümüz değişimimizden gelir.

Değişim ve yenilikler karşısındaki girişimci ruhumuzla, yeni fikirleri araştırır, destekler ve uygularız. Pazardaki yeni fırsatları tespit eder ve değişime hızla uyum sağlayarak hareket kabiliyetimizi artırırız. Değişime öncülük eder; yeni ve farklı ürünler bulur, değişimi belirleriz.

Sonuca odaklı çalışırız

Başarma azmimiz ve çalışkanlığımız ile yaptığımız işe yüreğimizi koyar, hedeflediğimiz sonucu aşarız. onuca ulaştığımız nokta; bizden beklenenin üzerinde ve bir öncekinden daha iyidir.Marka Partnerlerimiz

Neo Lubricants Madeni Yağlar

Eni Madeni Yağ ve Gresler

Shell Madeni Yağ ve Gresler

Petrol Ofisi Madeni Yağ ve Gresler

Elkalub Madeni Yağ ve Gresler

Omega Madeni Yağ ve Gresler

Klüber Madeni Yağ ve Gresler

Mobil Madeni Yağ ve Gresler

Molykote Madeni Yağ ve Gresler

Anderol Madeni Yağ ve Gresler

OKS Madeni Yağ ve Gresler

Zeller-Gmelin Madeni Yağ ve Gresler