Mobil Pyrotec HFD

Hassas toleranslı servo valfleri kullanan sistemler de dahil olmak üzere buhar türbinlerinin elektro-hidrolik kontrol sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış hidrolik yağdır.

Mobil Pyrotec HFD-U serisi, DIN EN ISO 12922 gerekliliklerini karşılayan ateşe dayanıklı hidrolik yağlardır. Mobil Pyrotec HFD-U serisi ürünler, tam sentetik ester baz yağları ve çevre dostu katıkları sayesinde DIN ile uyumlu halde biyolojik olarak çözünebilir ürünlerdir. ISO 15380. Sentetik bazlı bu ürünler, geniş yelpazedeki endüstriyel ve arazi ekipmanların yağlamasında çok yönlü olarak yüksek kalitede hidrolik sıvısı tedariği sağlamak üzere tasarlanmıştır.

MOBİL PYROTEC HFD ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Mobil Pyrotec HFD serisi, sistem temizliği ve birikinti azaltımına katkı sağlayarak ve uzun yağ ve filtre ömrüne olanak tanıyarak bakım duruş sürelerini ve maliyetlerini azaltmaya yardımcı olmak için mükemmel ısıl ve oksidasyon kararlılığı özellikleri gösterir. Olağanüstü korozyon ve aşınma önleyici özellikleri, sistem parçalarını aşınma ve çizilmeye karşı korur ve uzun ekipman ömrü sağlamaya yardım eder. Düşük sıcaklık özelliklerinden dolayı geniş bir uygulama alanı sunar. Mobil Pyrotec HFD-U serisi, EU Ecolabel ve Blue Angel gerekliliklerini karşılar.

MOBİL PYROTEC HFD NEREDE KULLANILIR ?

Çelik haddehaneleri, metal üretim tesisleri gibi yüksek yangın riski olan bölgelerin yanı sıra yeraltı çalışmalarının yüksek yangın riski oluşturduğu madencilik uygulamalarında kullanımı ExxonMobil tarafından tavsiye edilmektedir. Ayrıca, yüksek çevresel risk taşıyan yerlerde de kullanımı tavsiye edilmektedir.

• Yangın tehlikesi bulunan veya çevresel olarak hassas bölgelerde kullanılan hidrolik ve sirkülasyon sistemleri
• Sürekli döküm makinesi
• Yüksek fırın
• Tav fırını
• Yeraltı ve açık maden ocakları
• Tünel açma
• Ormancılık ekipmanları
• İnşaat ekipmanları

MOBİL PYROTEC HFD FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir.

Mobil madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Mobil, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Mobil Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.