Mobil SHC 500 Serisi

96 inceleme

Kimyasal sentezle üretilmiş, parafinsiz hidrokarbon bazlı sıvılarla dikkatli bir şekilde tasarlanmış süper-dengeli katık sistemi kullanılarak formüle edilmiş yüksek performanslı hidrolik yağlardır.

Mobil SHC 500 Serisi teknik bilgi

Mobil SHC 500 (524, 525, 52,6 527) serisi yağlar, parafin içermeyen hidrokarbon baz yağlardan sentezlenmiş ve dikkatlice tasarlanmış, süper dengeli bir katık sistemi ile birleştirilmiş üstün performansa sahip hidrolik yağlardır. Kontrollü düşük sıcaklık pompalanabilirliği özelliğine sahip ve yüksek basınç altında çalışan paletli, pistonlu ve dişli pompalar için azami aşınma koruması sağlayan, olağanüstü yüksek kalitede, geniş sıcaklık aralığında, kesme kararlılığına sahip yağlardır.Mükemmel düşük ve yüksek sıcaklık gibi özelliklere katkıda bulunan yüksek viskozite indeksine sahiptir ve bu da geniş bir ilk çalıştırma ve çalışma sıcaklığı aralığına maruz kalan ekipmanlar için mükemmel bir seçimdir. Mobil SHC 524, 525, 52,6 527 hidrolik yağları önemli yağlama özelliklerinde kayba neden olmadan yüksek basınçlı, yüksek sıcaklıktaki çalışma ortamlarında uzun süre kullanımlarına izin veren üstün kesme kararlılığı sergiler.Uzun yağ/filtre ömrü ve en uygun ekipman koruması sağlayarak hem bakım hem de atık maliyetini azaltmaya yardım eder. Yüksek basınç ve debili pompalar kullanan zorlu şartlarda çalışan hidrolik sistemlerin ihtiyaçlarını ve dar toleranslarda çalışan servo valfler ile yüksek hassasiyetli nümerik kontrollü (NC) işleme merkezleri gibi hidrolik sistem parçalarının çok önemli beklentilerini karşılayacak şekilde ana ekipman üreticileri (OEM) ile birlikte geliştirilmişlerdir.Bu ürünler, çoklu metalurjili tasarım kullanan pek çok hidrolik sistem ve bileşen üreticisinin en sıkı performans gereksinimlerini karşılayarak, mükemmel performans özelliklerine sahip tek bir ürünün geniş ekipman yelpazesinde kullanımını sağlar. Mobil SHC 500 Yüksek aşınma önleyici ve film mukavemeti koruması gerektiren zor şartlar altında çalışan sistemler için tasarlanmışlardır, ancak aşınma önleyici olmayan hidrolik yağların genellikle tavsiye edildiği yerlerde kullanılmak üzere formüle edilmişlerdir.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
Mobil SHC 500 üstün düşük ve yüksek sıcaklık performansı göstererek benzer mineral baz yağlı ürünlerin kapasitelerinin üstünde ve ötesinde ekstra bir ekipman koruması sağlamaya yardım eder. Mükemmel oksidasyon direncine sahip bu seri, son derece temiz sistemler ve sorunsuz çalışma sağlarken yağ ve filtre değişim aralıklarının uzamasını sağlar. Yüksek aşınma önleme özellikleri ve mükemmel film güçlendirme özellikleri, plansız ekipman arızalarını önleyen ve üretim kapasitesinde potansiyel iyileştirmeler sağlayabilen, aynı zamanda ekipman çalışma süresini en üst düzeye çıkartan olağanüstü ekipman performansı ile sonuçlanır. Mobil SHC 500 kontrollü sudan ayrışma özelliği sayesinde sisteme sızabilecek az miktarda su ile beraber çalışabilir, yüksek oranda sudan kolayca ayrışma özelliği sunar.- Özel tasarım sentetik baz yağ - Olağanüstü aşınma koruması - Yüksek viskozite indeksi - Mükemmel oksidasyon kararlılığı - Korozyona karşı mükemmel koruma - Üstün çoklu metal uyumluluğu - Çok çeşitli ekipman taleplerini karşılar - Mükemmel hava ayrıştırma özellikleri - Kontrollü sudan ayrışma - Yenilikçi temiz tutma özellikleri
NEREDE KULLANILIR ?
- Nümerik Kontrollü (NC) tezgahlar gibi, özellikle de dar imalat toleranslı servo valflerinin kullanıldığı makinelerin tortu oluşumuna maruz kalan hidrolik sistemleri - Çoklu metal bileşen tasarımına sahip sistemler - Yüksek basınçlı paletli, pistonlu ve dişli pompalar - Soğuk ilk çalıştırma ve/veya çok yüksek çalışma sıcaklıklarının tipik olarak rastlandığı sistemler - Az miktarda suyun kaçınılmaz olduğu uygulamalar - Dişli ve rulman içeren sistemler - Yüksek oranda yük taşıma kapasitesi ve aşınma önleyici koruma gerektiren sistemler - Nem içeren sistemler gibi ince yağ filmi korozyonuna karşı korumanın önemli olduğu uygulamalar* Enerji verimliliği tasarımı, Exxon Mobil Corporation'ın ticari markasıdır. Enerji verimliliği, ExxonMobil'in standart hidrolik sıvılarıyla karşılaştırıldığında yalnızca sıvı performansı ile ilgilidir. Standart hidrolik uygulamalarda test edildiğinde, kullanılan teknoloji Mobil DTE 20 serisine göre hidrolik pompa verimliliğinde %6’ya kadar artış sağlar. Bu ürünün enerji verimliliğine ilişkin iddia, geçerli tüm endüstri standartları ve protokollerine uygun olarak yapılan sıvı kullanımına ilişkin test sonuçlarına dayanmaktadır. Verimlilik artışı, çalışma koşulları ve uygulamalara göre farklılık gösterir.
Mobil endüstriyel madeni yağ ve gresler, sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir. Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar yüksek termal stabilite sunan yağlayıcıları mevcuttur.Mobil Türkiye ürünleri olan hidrolik yağ, kompresör yağları, ısı transfer yağları, gres yağları, türbin yağlarına ait teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve NSF H1 Gıda Belgesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

Mobil SHC 500 Serisi MUADİLİ (ALTERNATİFİ) NEDİR ?

Mobil SHC 500 Serisi muadili (alternatifi) için en uygun bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Mobil SHC 500 Serisi teknik döküm (datasheet, pdf, sds, msds) detaylarını inceleyebilirsiniz.

Mobil SHC 500 Serisi için soru sorabilir bilgi alabilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru sorabilirsiniz.

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir müşteri temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Mobil SHC 500 Serisi için yapılan yorumlar ve değerlendirmeler

İnceleme ekle
Mobil SHC 500 Serisi Mobil SHC 500 Serisi
Genel değerlendirme*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Size sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* İnceleme gereklidir
İsim
* Name is required
* Please tick the checkbox to proceed
* Please confirm that you are not a robot
4,4
Toplam 96 inceleme
1-2 96 incelemesi
  1. F
    (0) (0)
  2. B
    (0) (0)