Omega 612

Çalışma verimliliğini artırmak ve bakım kesintilerini azaltmak için bilimsel olarak tasarlanmış endüstriyel genel amaçlı hidrolik yağlardır.

Omega 612, evrensel yağlama ve , oldukça kararlı bir viskozite standardına sahiptir. Sıcaklık dalgalanmaları boyunca sabit kalır ve değişen koşullardan bağımsız olarak dokusunu korur. Atölyede kullanılan sıradan ‘yağ tenekesi' yağlarına göre kolaylıkla fark edilebilen bir dizi avantaja sahiptir. Böyle bir avantaj, aşınmaya karşı özel yeteneğidir. Sürtünme alanını gerçekten yüzey alaşımı yapan ve doğrudan arayüz temasını önleyen özel yerleşik aşınma önleyiciler içerir!

Sıradan yağlar havalanma eğilimindedir ve bu da ekipmana oksijen akışına neden olur. Oksijen, aşındırıcı oksidasyonun taşıyıcısıdır ve oksidasyon, ekipmanın bozulmasına ve nihayetinde maliyetli arızalara neden olur! Omega 612 antimanyetiktir. Metalik tozları ve manyetik parçacıkları çekmez. Omega 612 aslında bu tür kirleri ve tozu yağlayıcıdan uzak tutan ve dolayısıyla arayüz alanlarından uzak tutan ince bir film “zar” oluşturur.

NOT: Sıradan genel amaçlı atölye yağlayıcıları genellikle elektrostatik bazlıdır. Havadaki partikülleri yağlayıcıya “çeken” küçük ama yıkıcı bir manyetik alan oluştururlar. Bu, değerli ekipmana sürekli beslenen aşındırıcı bir sıvının oluşumu kadar, anlatılmamış kontaminasyon sorunlarına da neden olur. Aşınma aşınmayı teşvik eder. Aşınma değiştirme gerektirir. Değiştirme zamana ihtiyaç duyar. Zaman paraya mal olur!

OMEGA 612 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Yüzey göçü (sürtünme arayüzünden uzaklaşma veya uzaklaşma), şu anda atölyelerde ve fabrikalarda genel amaçlı uygulamalar için kullanılan sıradan yağların önemli bir özelliğidir. Ancak Omega 612, arayüz mukavemetini artırmak ve aslında yağlayıcıyı yerinde tutmak ve yer değiştirmeyi önlemek için tasarlanmış özel takviyeler içerir.

İyi bir yağlayıcının karakteri, üreticilerin onu üretmek için kullandıkları baz yağın türü ile ölçülür. Yağların çoğu mum bazlıdır veya oksidasyonu teşvik ettiği bilinen kolayca katılaşan naftenik bazlı yağ kullanırlar. Ancak Omega 612, yalnızca mevcut en iyi baz stoklardan yapılır.

Su, hidrojen ve oksijenin birleşimidir. Oksijen oksidasyonun ana nedeni olduğundan, suyun da oksidasyona neden olduğunu söylemek mantıksız değildir. Ancak adi yağlar su ile emülsifiye olma ve onu sistem içinde taşıma eğilimindedir. Bu, kanser gibi, hasarını görsel kontrol yeteneklerinden uzaklaştıran iç korozyon yaratır. Omega 612, su infüzyonunu olumlu şekilde önleyen yerleşik anti-emülgatörlere sahiptir.

Normal endüstriyel kullanım sırasında sıklıkla karşılaşılan aşırı anlık yükleri kolayca tolere eder. Omega 612, kaliteli sonuçlar vermek için ideal çalışma aralıkları ile birleştirilmiş yüksek viskozite indeksine ve düşük akma noktasına sahiptir.

OMEGA 612 NEREDE KULLANILIR ?

İdeal olarak şunlar için uygundur: Zincirli Tahrikler, Rulmanlar, Elektrik Motorları, Torna Tezgahları, Pistonlu Kompresörler, Kapalı Dişliler, Döner Kompresörler, Hidrolik Ekipman, Tork Konvertörleri, ‘Poclain' Hidrolik ve tüm fabrika ekipmanlarının eksiksiz yağlanması.

OMEGA 612 SPESİFİKASYONLAR

– GM LS-2
– MIL-H-17672
– AFNOR NF E 48-690, 691 filtrelenebilirlik

OMEGA 908 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir.

Omega endüstriyel yağları için malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Omega, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Omega Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.