Shell Tellus S2 V

50 inceleme

Çok yüksek sıcaklıklarda çalışmaya uygun, köpürmeye karşı dayanıklı, yüksek vizkozite indeksine sahip hidrolik sistem yağıdır.

Shell Tellus S2 V Özellikleri

Shell Tellus S2 V 15, 22, 32, 46, 68, 100 mekanik stres altında ve geniş sıcaklık aralıklarında mükemmel viskozite kontrolü sağlayan Shell'in patentli eşsiz teknolojisinin kullanıldığı yüksek performanslı hidrolik yağlarıdır. Geniş ortam ve çalışma sıcaklıklarının söz konusu olduğu uygulamalarda ve mobil ekipmanlarda üstün koruma ve performans sağlar.
ESKİ İSMİ NEDİR ?
Shell Tellus T 15, 22, 32, 46, 68
ÖZELLİKLER VE FAYDALARI
- Termal ve kimyasal bozulmaya karşı gösterdiği direnç ile ekipmanların bakım aralıklarının uzatılmasına yardımcı olur. - Çamur oluşumunu azaltır. Endüstri standardı ASTM D943 TOST testinde (Turbine Oil Stability Test) mükemmel performans gösterir. - İyi sistem temizliği ve güvenilirlik sağlar. - Özellikle nem veya rutubetli çalışma koşullarında pas ve korozyon riskini azaltır. - Uzun kullanım ömrü sağlayan yüksek kararlılığa sahiptir.İçeriğindeki yırtılmaya karşı yüksek kararlılığa sahip viskozite geliştiriciler, kullanım ömrü boyunca fiziksel özelliklerindeki olası değişimleri minimize eder. Performansı kanıtlanmış çinko esaslı aşınma önleyici katkılar, ister düşük isterse yüksek yükün söz konusu olduğu her türlü çalışma koşulunda verimli çalışmayı sağlar. Denison T6C (kuru ve ıslak tip) gibi ağır ve Vickers 35VQ25 gibi zorlu pistonlu ve paletli pompa test neticelerindeki üstün performans sistemdeki parça ömürlerinin uzamasına nasıl yardımcı olduğunun bir göstergesidir. Çok geniş sıcaklık aralıklarında çalışabilme özelliği sayesinde mobil ekipmanların ilk çalışma anından normal çalışma şartlarına kadar her aşamada sistemin verimli bir şekilde çalışmasını sağlar.Üstün temizlik, mükemmel filtrenebilirlik ve yüksek sudan ayrışma, havayı defetme, köpük önleme özelliklerinin hepsi hidrolik sistem verimliliğini artırmada ve sürekliliğin sağlanmasında katkı sağlar. Köpük oluşumuna sebebiyet vermeden sisteme giren havayı hızlı bir şekilde defeder. Bu sayede hidrolik güç aktarımının verimli bir şekilde devam etmesine katkıda bulunurken yağ ömrünü kısaltabilecek kavitasyon ve oksidasyon gibi olumsuz etkileri minimize eder.
UYGULAMA
Açık alanlarda çalışan hidrolik ve güç iletim sistemleri çok yüksek sıcaklık değişim aralıklarının söz konusu olduğu çalışma koşullarına maruz kalabilirler. Yüksek viskozite indeksi sayesinde en ağır çalışma koşullarında dahi ilk çalışma anından tam yükte çalışma şartlarına kadar her aşamada sistemin yüksek performansta çalışmasını sağlar.Hassas hidrolik sistemler operasyonun her aşamasında mükemmel viskozite kontrolüne gereksinim duyar. ISO HM sınıfı yağlar ile mukayese edildiğinde daha iyi viskozite-sıcaklık kararlılığına sahip olup sistemlerin performansının artmasına yardımcı olur.Daha zorlu çalışma koşulları, daha uzun yağ ömrü ve verimlilik artışı için Shell Tellus S3 ve Shell Tellus S4 hidrolik yağlarının kullanımı tavsiye edilir.
UYUMLULUK
Birçok hidrolik pompa ile kullanıma uygundur. Gümüş kaplamalı parça içeren pompalarda kullanmadan önce lütfen teknik destek birimi ile irtibata geçiniz. Diğer hidrolik yağların birçoğu ile uyumlu olmasına karşın bazı hidrolik yağlar ile karıştırılmamalıdır. (Ör: Doğada çözünebilen veya ateşe dayanıklı sıvılar.) Mineral yağlar ile kullanılabilen tüm boya ve sızdırmazlık elemanları ile uyumludur.
SPESİFİKASYONLAR , ONAYLAR
- Denison Hydraulics (HF-0, HF-1, HF-2) - Fives Cincinnati P-70 (ISO 46) - Eaton Vickers (Brochure 694) - Swedish Standart SS 15 54 34 AM ·ISO 11158 (HV) - ASTM 6158-05 (HV) - DIN 51524 Part 3 HVLP tip - GB 111181-1-94 (HV)
Shell endüstriyel madeni yağ ve gresler, sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir. Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır.Shell Türkiye endüstriyel yağları olan tellus hidrolik yağ, omala dişli yağı, ısı transfer yağı, kızak yağı, trafo yağı, türbin yağı, Shell Gadus gresler, kompresör yağları ait, teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve fiyat teklifi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.
Shell Tellus S2 V muadili (alternatifi)
Shell Tellus S2 V teknk döküm (pdf, sds, msds)
Shell Tellus S2 V yorum, öneri ve değerlendirmeler
İnceleme ekle
Shell Tellus S2 V Shell Tellus S2 V
Genel değerlendirme*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Szie sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* İnceleme gereklidir
İsim
* Name is required
* Please tick the checkbox to proceed
* Please confirm that you are not a robot
4,0
Toplam 50 inceleme
1-3 50 incelemesi
  1. N
    (0) (0)
  2. P
    (0) (0)
  3. M
    (0) (0)

Shell Tellus S2 V hakkındaki tüm sorularınızı burdan iletebilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru sorabilirsiniz.

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir müşteri temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: