Klüber Summit DSL

69 inceleme

Sentetik ester yağı ve katkı maddeleri bazlı hava kompresörü yağlarıdır. Mineral yağlar, sentetik hidrokarbon yağlar ve poliglikol yağlar ile karıştırılabilirler.

Klüber Summit DSL teknik bilgi

Klüber Summit DSL yağları, sentetik ester yağı ve katkı maddeleri bazlı hava kompresörü yağlarıdır. Mineral yağlar, sentetik hidrokarbon yağlar ve poliglikol yağlar ile karıştırılabilirler.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
– Yağ enjeksiyonlu vidalı kompresörlerde 8.000 çalışma saatine kadar yağ değişim aralıkları sayesinde düşük bakım ve işletme maliyetleri – Yağların keçelere karşı nötr davranışı nedeniyle daha kolay kompresör yağı dönüşümü – İyi kir çözme kapasitesi, yağdaki ester içeriği nedeniyle temiz yağ devresi, temizlik maliyetlerinin düşürülmesi – Yağ devresinde düşük oksidasyon kalıntısı oluşumu, uzatılmış yağ filtresi ve separatör ömrü sayesinde düşük işletme maliyetleri – Klüber DSL 32, 46 ve 68 biyolojik olarak parçalanabilen yağlardır ve kanalizasyon tesisleri gibi hassas uygulamalar için kullanılabilir.
NEREDE KULLANILIR ?
Özellikle yağ enjeksiyonlu vidalı kompresörlerde 8.000 çalışma saatine* varan yağ değişim aralıkları için tasarlanmıştır. Klüber DSL 32 ve 46 ayrıca santrifüj kompresörlerin yağlanması için kullanılabilirken, Klüber DSL 68, 100, 125 özellikle yağlama pistonlu pistonlu kompresörler için uygundur.Klüber Summit yağları, daha önce geleneksel mineral yağlarla çalıştırılan kompresörler için kullanılmaktadır. Bu yağlar, hava kompresörlerinde kullanılan çoğu elastomer contaya karşı nötrdür, bu nedenle sızıntı beklenmez.Klüber Summit 32 yağları, esas olarak, mineral yağlar kullanıldığında istenilen bakım aralıklarına ulaşılamayan veya valflerde ve sıkıştırma odasında ciddi kalıntı oluşumu (karbon birikintileri) gösteren pistonlu pistonlu kompresörlerde kullanılır. Klüber DSL 32, 46 ve 68 biyolojik olarak parçalanabilir ve bu nedenle çevreye duyarlı uygulamalarda kullanılabilir.Klüber Summit yağları, sentetik baz yağı sayesinde iyi oksidasyon kararlılığı sunar, böylece kompresörlerdeki oksidasyon kalıntılarını en aza indirir ve yağ değişim aralıklarını ve yağ filtreleri ve separatörlerin (vidalı tip kompresörler) ve valflerin (pistonlu pistonlu kompresörler) hizmet ömrünü uzatır.
NASIL UYGULANIR ?
Hava kompresörleri için yağ viskozitesini seçerken lütfen üreticinin talimatlarına uyun. Kullanılmış bir kompresörü Klüber Summit yağına değiştirirken, henüz sıcakken tüm kompresör devresindeki eski yağı boşaltın. Ayrıca tüm yağ filtrelerini ve ayırıcıları değiştirmenizi öneririz. Ardından kompresörü Klüber Summit yağı ile yeniden doldurun.Mineral yağdan sentetik Summit yağına geçerken lütfen kompresörün kararmış veya kirlenmiş yağ şeklinde oksidasyon kalıntıları içerebileceğini göz önünde bulundurun. Bu tür kalıntılar taze kullanım ömrünü etkileyebileceğinden, kompresör Klüber Summit Varnasolv kullanılarak temizlenmelidir.
Klüber Lubrication yüksek performanslı endüstriyel yağlayıcıları, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcıları mevcuttur.Klüber Türkiye ürünlerine ait gres yağı ve endüstriyel yağlar ile ilgili teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve NSF H1 Gıda Belgesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Klüber muadil yüksek performanslı ürünler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Klüber Summit DSL MUADİLİ (ALTERNATİFİ) NEDİR ?

Klüber Summit DSL muadili (alternatifi) için en uygun bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Klüber Summit DSL teknik döküm (datasheet, pdf, sds, msds) detaylarını inceleyebilirsiniz.

Klüber Summit DSL için soru sorabilir bilgi alabilirsiniz.

Soru ve cevap

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir mağaza temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Klüber Summit DSL için yapılan yorumlar ve değerlendirmeler

İnceleme ekle
Klüber Summit DSL Klüber Summit DSL
Overall rating*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Size sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* Review is required
İsim
* Name is required
* Devam etmek için lütfen onay kutusunu işaretleyin
* Please confirm that you are not a robot
4,4
69 incelemeye dayanarak
1-2 of 69 reviews
  1. EK
    (0) (0)
  2. O
    (0) (0)