Klüber Summit SH

15 inceleme

Uzun çalışma aralıkları için üretilmiş sentetik hidrokarbon ve katkı maddelerine dayalı hava kompresörü yağlarıdır. Mineral yağlar ve sentetik hidrokarbon yağları ile karıştırılabilirler, ancak poliglikol yağları ile karışmazlar.

Klüber Summit SH Özellikleri

Klüber Summit SH yağları, sentetik hidrokarbon ve katkı maddelerine dayalı hava kompresörü yağlarıdır. Mineral yağlar ve sentetik hidrokarbon yağları ile karıştırılabilirler, ancak poliglikol yağları ile karışmazlar.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
– Yağ enjeksiyonlu vidalı kompresörlerde 10.000 çalışma saatine kadar uzatılmış yağ değişim aralıkları sayesinde düşük bakım ve işletme maliyetleri – Yağların keçelere karşı nötr davranışı sayesinde kolay kompresör yağı dönüşümü – Düşük buharlaşma eğilimi ve dolayısıyla yağ buharının basınçlı hava üzerindeki düşük etkisi – Yağ filtreleri, aktif karbon filtreleri ve yağ ayırıcıların daha uzun kullanım ömrü – Yağ devresinde düşük oksidasyon kalıntısı oluşumu, uzatılmış yağ filtresi ve separatör ömrü sayesinde düşük işletme maliyetleri
NEREDE KULLANILIR ?
Özellikle 10.000 çalışma saatine kadar yağ değişim aralıklarına sahip, aşırı yüklü, yağ enjeksiyonlu vidalı kompresörlerin yağlanması için tasarlanmıştır. Klüber Summit SH yağları, daha önce mineral yağlarla çalışan kompresörler için de kullanılabilir. Hava kompresörlerinde kullanılan çoğu elastomer contaya karşı nötrdürler, bu nedenle sızıntı beklenmez.Klüber SH 32 özellikle santrifüj kompresörler ve Klüber SH 100 pistonlu pistonlu kompresörler için uygundur. Sentetik baz yağı sayesinde iyi bir oksidasyon kararlılığı sunar, bu sayede kompresörlerdeki oksidasyon kalıntılarını en aza indirir ve yağ değişim aralıklarını ve yağ filtrelerinin ve separatörlerin hizmet ömrünü uzatır. Yağların içerdiği özel inhibitörler kompresörlerin içini temiz tutar.Baz yağın buharlaşma kararlılığı sayesinde, sıkıştırılmış havadaki yağ buharı içeriği, geleneksel mineral yağlara kıyasla önemli ölçüde azaltılabilir. Bu, yağ tüketiminin ve temiz basınçlı havanın azaltılmasına katkıda bulunur; Klüber Summit SH yağlarının düşük yağ içeriği sayesinde basınçlı hava devresindeki pnömatik valflerin yapışkanlığı da önlenebilir.
NASIL UYGULANIR ?
Hava kompresörleri için yağ viskozitesini seçerken lütfen üreticinin talimatlarına uyun. Kullanılmış bir kompresörü henüz sıcakken tüm kompresör devresindeki eski yağı boşaltın. Ayrıca tüm yağ filtrelerini ve ayırıcıları değiştirmenizi öneririz. Ardından kompresörü Klüber Summit yağı ile yeniden doldurun.Mineral yağdan sentetik Klüber SH yağına geçerken lütfen kompresörün kararmış veya kirlenmiş yağ şeklinde oksidasyon kalıntıları içerebileceğini göz önünde bulundurun. Bu tür kalıntılar, taze Klüber Summit yağının kullanım ömrünü etkileyebileceğinden, kompresör Klüber Summit Varnasolv kullanılarak temizlenmelidir. Klüber Summit yağına geçtikten sonra, yağ analizi veya Klüber Summit TAN Kit aracılığıyla yağ değişim aralığının belirlenmesini öneririz.
Klüber Lubrication yüksek performanslı endüstriyel yağlayıcıları, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcıları mevcuttur.Klüber Türkiye ürünlerine ait gres yağı ve endüstriyel yağlar ile ilgili teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve NSF H1 Gıda Belgesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Klüber muadil yüksek performanslı ürünler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Klüber Summit SH muadili (alternatifi)

Klüber Summit SH muadili (alternatifi)

Klüber Summit SH teknk döküm (pdf, sds, msds)
Klüber Summit SH yorum, öneri ve değerlendirmeler
İnceleme ekle
Klüber Summit SH Klüber Summit SH
Genel değerlendirme*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Size sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* İnceleme gereklidir
İsim
* Name is required
* Please tick the checkbox to proceed
* Please confirm that you are not a robot
4,3
Toplam 15 inceleme
1-3 15 incelemesi
  1. MA
    (0) (0)
  2. N
    (0) (0)
  3. SD
    (0) (0)

Klüber Summit SH hakkındaki tüm sorularınızı burdan iletebilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru sorabilirsiniz.

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir müşteri temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: