Mobil Gargoyle Arctic Oil

Soğutma kompresörlerinde kullanılmak amacıyla geliştirilmiş naftenik mineral yağlı kompresör yağıdır.

Mobil Gargoyle Arctic Oil 155, 300 ve Mobil Gargoyle Arctic C Heavy ürünleri, öncelikle soğutma kompresörlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış yüksek performanslı naftenik mineral yağlardır. Neredeyse mumsuz olmaları nedeniyle çok düşük sıcaklıklarda düşük akma noktalarına ve mükemmel akışkanlığa sahiptirler. Sonuç olarak, bu Mobil Gargoyle Arctic yağlarının kullanımı, ısı transferini iyileştirmek ve bakım için arıza süresini azaltmak için evaporatör borularının temiz tutulmasını sağlamaya yardımcı olur. İyi kimyasal stabiliteye sahiptirler ve hem silindir hem de yatak yağlaması için uygundurlar.

Mobil Gargoyle Arctic Oil 155, 300 ve Mobil Gargoyle Arctic C Heavy, kükürt dioksit hariç çoğu soğutucu ile uyumludur. HFC soğutucuları ile kullanılması tavsiye edilmez. Mobil Gargoyle Arctic Oil 155, 300 ve Mobil Gargoyle Arctic C Heavy yağlarının nem içeriği, yağlar paketlendiğinde çok düşüktür. Genleşme valflerinde buz oluşumunu önlemek ve yağın bozulması, bakır kaplama vb. risklerini sınırlamak için yağları kuru tutmak için her türlü önlem alınmalıdır.

MOBİL GARGOYLE ARCTİC ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Arctic Oil 155, 300 ve Mobil Gargoyle Arctic C Heavy bu markanın öncüleriydi ve soğutma ekipmanları için gereken belirli özellikleri sağlamak üzere özel olarak üretildi. Bunların arasında en az değil, düşük akma noktası vardır.

Mobil Gargoyle Arctic Oil 155, 300 ve Mobil Gargoyle Arctic C Heavy aşağıdaki özellikleri ve potansiyel faydaları sunar:
– Düşük balmumu içeriği
– İyi kimyasal kararlılık
– Çok amaçlı yağlayıcılar

MOBİL GARGOYLE ARCTİC NEREDE KULLANILIR ?

Mobil Gargoyle Arctic Oil 155, 300 ve Mobil Gargoyle Arctic C Heavy ürünleri, çoğu geleneksel soğutma kompresöründe ve sıfırın altındaki sıcaklıklarda çalışan diğer makinelerde silindir ve yatak yağlaması için önerilir.

– Büyük endüstriyel pistonlu ve döner soğutma kompresörleri.
– Gıda dondurma ve soğuk depolama tesisleri gibi endüstriyel uygulamalar
– Deniz soğutma uygulamaları
– Öncelikli olarak amonyak soğutucu ile kullanılır, fakat aynı zamanda seçilmiş halokarbonlarla da kullanılır.

MOBİL GARGOYLE ARCTİC FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir.

Mobil madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Mobil, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Mobil Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.