Omega 904

Çalışma verimliliğini artırmak ve bakım kesintilerini azaltmak için bilimsel olarak tasarlanmış endüstriyel bir yağ konsantresidir.

Omega 904, çalışma verimliliğini artırmak ve bakım kesintilerini azaltmak için bilimsel olarak tasarlanmış endüstriyel bir yağ konsantresidir.

OMEGA 904 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Aşırı Basınç ‘EP', aşınma önleyici ve oksidasyon önleyici dahil olmak üzere özel güçlendirici katkı maddeleri içerir. EP ve aşınma önleyici katkı maddeleri, yüksek yük koşullarında güvenli ve verimli çalışmayı sağlar. Hareketli parçalar üzerindeki basınç arttıkça, sıradan yağlar sıkılır ve sonuçta ortaya çıkan metal-metal teması, lokalize kaynağa neden olur. Basınç devam ettikçe, kaynaklar kesilir ve şiddetli aşınma alanları olarak belirgindir. Omega 904, metalin yüzeyi ile reaksiyona girerek aşırı basınç altında dahi yağlama sağlayan ve bu sayede metallerin zarar görmesini engelleyen kimyasal bir bileşik oluşturur. Bir petrol yağının oksidasyonu gerçekleştiğinde viskozitesi artar ve Petrol Oksiyasitleri (asidik kirleticiler) oluşur. Omega 904'ün oksidasyon önleyici katkı maddeleri bu istenmeyen etkileri ortadan kaldırır ve yağa çok daha uzun bir kullanım ömrü sağlar.

Yüksek film gücü, temas halindeki yüzeyler arasında koruyucu, yağlayıcı bir film tutmasını sağlar ve bu nedenle ‘sürtünmeyi' ve yüksek çalışma sıcaklıklarını azaltır. Ayrıca makine ve ekipman parçalarının kesilmesini, yırtılmasını, koparılmasını ve tutulmasını da ortadan kaldırır. O kadar çok yönlüdür ki her türlü dişli kutusu, aktarma, şanzıman ve V-sürücülerde kullanılabilir. Ayrıca tüm otomatik veya yarı otomatik yağlama sistemleri için kullanılabilir ve tüm yağlı yağlama sistemlerine uygulanabilir.

OMEGA 904 NEREDE KULLANILIR ?

Tüm yağlama sistemlerine uygulanabilir: banyo, fitil besleme, damla besleme ve kapalı veya basınç beslemeli. Şanzımanlarda, V-tahriklerde, varyatörlerde, redüktörlerde, aktarmalarda ve otomatik şanzımanlar hariç her türlü dişli kutusunda kullanılabilir. Hidrolik sistemler için hacimce maksimum %5 ve dişli sistemleri için %20'ye kadar ekleyin.

OMEGA 917 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir.

Omega endüstriyel yağları için malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Omega, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Omega Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.