Mobil Gear SHC XMP 320

Sentetik Dişli Yağı

Çelik malzemeli düz, helis ve konik dişli sistemlerinden oluşan endüstriyel tip kapalı dişli tahrik sistemleri için sentetik dişli yağıdır.

Mobilgear SHC XMP 320

Yüksek viskozite indeksi ve düşük sürtünme katsayısı biraraya gelerek birçok dişli tahrik ünitelerinde güç tüketimini önemli düzeyde düşürmeye yardımcı olur. Mobilgear SHC XMP 320 çizilme gibi geleneksel aşınma biçimlerine karşı karşı mükemmel koruma ve karıncalanmaya karşı yüksek düzeyde dayanıklılık sağlayacak şekilde ileri teknoloji ürünü ve dikkatlice harmanlanmış özel katık sistemi ile tasarlanmıştır.

Geleneksel dişli yağ kimyası ile karşılaştırıldığında, bu yağlar ayrıca dişli kutuları rulmanlarında da geliştirilmiş bir yağlama potansiyeli sergiler. Mobilgear SHC XMP 320 tuzlu su ve asitli suya da karşı korumanın gerektiği ortamlarda pas ve korozyona karşı daha üstün koruma sağlamaktadır. Bu yağlar orta düzeydeki nemli ortamlarda dahi üstün filtre ömrü sunar ve en yüksek sıcaklıklarda bile demir ve demir dışı metaller ile mükemmel uyum sağlar.

Çelik malzemeli düz, helis ve konik dişli sistemlerinden oluşan endüstriyel tip kapalı dişli tahrik sistemleri için önerilir. Karıncalanma oluşan ve diş yüzeyleri sertleştirilmiş ağır hizmet dişli kutuları için önerilir.

Aynı zamanda aşırı düşük ve/veya yüksek sıcaklıkların olduğu ve korozyonun gözlendiği dişli uygulamalarında da kullanılabilir.

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Karıncalanmaya karşı mükemmel korumanın yanı sıra geleneksel çizilme aşınmasına karşı üstün koruma

– Daha yüksek dişli verimliliği için düşük sürtünme özelliğindeki PAO baz yağlar

– Viskozite kararlılığını arttıran yüksek viskozite indeksli baz yağlar

– Yüksek sıcaklıkta bozulmaya karşı üstün direnç

– Pas ve korozyona karşı mükemmel direnç ve üstün sudan ayrılabilme özelliği

– Su bulunan ortamlarda bile üstün filtre ömrü

– Yaygın kullanılan dişli kutusu malzemeleri ve mineral bazlı dişli yağları ile mükemmel uyum

KULLANIM YERLERİ

– Rüzgar türbinleri, özellikle ağır ve şok yükler altındaki üniteler, ulaşımı zor ve aşırı sıcaklıkta çalışan üniteler

– Plastik çekme makineleri dişli kutuları

– Kağıt, demir-çelik, petrol, tekstil, orman ve çimento endüstrilerinde kullanılan ve dişli koruma ve optimum yağ ömrü gereken modern, yüksek yükler altındaki dişli kutuları

 1,117 total views,  1 views today

Marka

Mobil Madeni Yağ ve Gres

Mobil Endüstriyel Madeni Yağ ve Gresler en iyi fiyat mobil dte hidrolik yağlar, mobil gear dişli yağları, mobil rarus kompresör yağları, mobil jet oil 2, mobil therm 605 ısı transfer yağları, mobil mobilux ep gresler, mobil unirex gres yağları, mobil shc 600 sentetik dişli yağları, mobil dte türbin yağları
mobil turkiye

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Mobil Gear SHC XMP 320” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün ve Marka Arayın

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Call Now ButtonHemen Ara