Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Bu ürün için Alternatif Marka

Mobil Mobilgear SHC 46M

Ağır yükler altında ve esas olarak sınır yağlama koşullarının söz konusu olduğu dişlilerde kullanılmak üzere tasarlanmış üstün performanslı ultra yüksek viskoziteli sentetik dişli yağıdır.

Ürün Kodu: IYS-MB1459 Karegoriler: ,

Yüksek viskozite sınıflarında bile benzersiz düşük sıcaklık akışkanlığı sergileyen sentetik esaslı baz yağlar kullanılarak formüle edilmişlerdir. Bu ultra yüksek viskoziteli ürünler uzun mesafelere pompalanabilir ve ekipmanların standart püskürtme yağlamalarında kullanılabilir.

Yüksek viskozite indeksleri ve özgün katık sistemleri bu ürünlere benzersiz ısıl/oksidasyon özellikleri vermiş ve çok yavaş devirli dişlilerde bile gerek yüksek ve gerekse düşük çalışma sıcaklıklarında mükemmel bir performans sergilemelerini sağlanmıştır. Katık formülasyonu, aynı zamanda mükemmel EP ve aşınmaya karşı koruma performansı ile pas ve korozyona karşı koruma sağlar.

Bu yağlar asfaltik yapıda olmamasına ve sentetik ürünler olmasına rağmen AGMA 14R ve 15R yağlayıcı numaraları ile belirlenen viskozite gereksinimlerini de karşılamaktadır. Mobilgear SHC 46M  içinde herhangi bir solventle rafine edilmiş veya asfaltik baz yağ içermez.

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Düşük devirli, ağır yükler altındaki ve yüksek sıcaklıklardaki koşullar

– Mükemmel dişli ve yatak koruma

Mobil Madeni Yağ ve Gres

Mobil Endüstriyel Madeni Yağ ve Gresler en iyi fiyat mobil dte hidrolik yağlar, mobil gear dişli yağları, mobil rarus kompresör yağları, mobil jet oil 2, mobil therm 605 ısı transfer yağları, mobil mobilux ep gresler, mobil unirex gres yağları, mobil shc 600 sentetik dişli yağları, mobil dte türbin yağları
mobil turkiye

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Mobil Mobilgear SHC 46M” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Call Now ButtonHemen Ara