Mobil Mobiltac 375 NC

Açık dişli ve madencilik uygulamaları için tasarlanmış ekstra yüksek performanslı, kurşun içermeyen, solventli tip, kıvamlı yapıda açık dişli yağlarıdır.

Mobiltac 375 NC Açık Dişli Yağı

Açık dişli ve madencilik uygulamaları için tasarlanmış ekstra yüksek performanslı, kurşun içermeyen, solventli tip, kıvamlı yapıda yağlardır. Yapısında klorin içermeyen, en düşük sıcaklıklarda bile akışkanlığı koruyan uçucu solvent bulunur. Uygulandıktan sonra bu seyreltici buharlaşır ve servis ömrü boyunca kıvamını koruyan esnek, yapışkan ve yüksek mukavemetli yağlayıcı kalır.

Sınır koşullarda oldukça iyi yağlama sağlayacak şekilde aşırı savrulmaya dayanıklı ve böylelikle aşınmaya karşı koruma, viskoz yapıda kesintisiz bir yağ tabakası oluşturacak şekilde dişliler ve diğer makine elemanları yüzeyine çok güçlü bir şekilde yapışır. Soğuk havada katılaşma, sıyrılma veya pullanma yapmaz, kendi kendini toparlar ve dişli diplerinde katılaşmış birikinti oluşturmaz.

Yağmur, kar ve üretimde kullanılan su ile yıkanmaya dayanıklıdır. Parlama noktası yangın riskini en aza indirir. Bu yeni nesil dişli ve madencilik yağlayıcıları elle ya da otomatik yağlayıcılarla uygulanır. 

 

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Sınır yağlama koşulları altında dişli ve diğer makine elemanları için mükemmel koruma

– Suda yıkanmaya karşı mükemmel dayanıklılık

– En alt düzeyde savrulma ve damlama

– Düşük sıcaklıklarda sıyrılma veya kabuklanma yapmaz

– Geleneksel solvent veya temizleme maddeleri ile rahatlıkla temizlenebilir

 

KULLANIM YERLERİ

Çimento fırınları bilezik dişlileri ve cevher işleme tesislerindeki büyük dişliler gibi yüksek sıcaklıklarda çalışan ağır hizmet açık dişlilerin yağlanması için önerilir.

Mobil Türkiye Madeni yağ ve gresler
Hemen Arayın