Mobil SHC 639

Sentetik Dişli Yağı

Yüksek ve düşük sıcaklıkların söz konusu olduğu, çalışma sıcaklıklarının veya yağ tank sıcaklıklarının geleneksel yağlayıcılar açısından uygun olmadığı veya verimlilik artışının gerekli olduğu durumlarda kullanılan sentetik dişli ve yatak yağıdır.

Mobil SHC 639

Ekipman koruması, yağ ömrü ve müşteri verimliliğini artırmayı sağlayacak sorunsuz çalışma açısından benzersiz hizmet veren olağanüstü performanslı dişli ve yatak yağlarıdır. Bu yağlar, patent aşamasındaki en son özgün Mobil SHC teknolojisi ile bilimsel olarak tasarlanarak formüle edilmiştir ve böylece bu ürünler, yüksek ve düşük sıcaklıklardaki en zorlu uygulamalarda üstün ve dengeli performans sağlar.

Mükemmel düşük sıcaklık özelliklerine sahip olmalarının yanında, düşük viskozite sınıflarında iyileştirilmiş hava bırakma performansı sağlar. Ağır yükler ve aşırı kesme dayanımı koşulları altında bile mekanik kesmeye karşı dayanıklı olduklarından herhangi bir viskozite kaybına uğramazlar.

Yüksek ve düşük sıcaklıkların söz konusu olduğu, çalışma sıcaklıklarının veya yağ tank sıcaklıklarının geleneksel yağlayıcılar açısından uygun olmadığı veya verimlilik artışının gerekli olduğu durumlarda geniş bir yelpazede yer alan dişli ve yatak uygulamalarında kullanılması önerilmektedir.

Özellikle parça değiştirme, sistem temizliği ve yağ değiştirme maliyetlerinin yüksek olduğu uygulamalarda verimlilik artışı sağlamaktadırlar.

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Yüksek sıcaklıkta üstün termal/oksidasyon dayanıklılığı

– Yüksek Viskozite İndeksi

– Düşük sürükleme katsayısı

– Yüksek yük taşıma kapasitesi

– Dengeli katık bileşimi

KULLANIM YERLERİ

– “Filled -for-life” dişli kutuları, yüksek devirli/düşük verimlikli sonsuz dişliler oluşumuna yatkın olan hidrolik sistemler

– Yağ değişiminin zor yapıldığı zor ulaşılan yerlerde bulunan dişli kutuları

– Dönemsel yağ değişimlerinden kaçınılabilen kayak pisti telesiyeji gibi düşük ısılı uygulamalar

– Yüksek ısılarla karşılaşılan karıştırıcı rulmanlı yatakları ve silindir boyun yatakları

– Plastik Kalenderleri

– Denizcilik alanı santrifüjleri dahil olmak üzere ağır santrifüj uygulamaları

– Demiryolu A/C Çekme Tahrikleri

– Nem içeren sistemler gibi ince yağ filmi korozyonuna karşı korumanın önemli olduğu uygulamalar

 455 total views,  2 views today

Marka

Mobil Madeni Yağ ve Gres

Mobil Endüstriyel Madeni Yağ ve Gresler en iyi fiyat mobil dte hidrolik yağlar, mobil gear dişli yağları, mobil rarus kompresör yağları, mobil jet oil 2, mobil therm 605 ısı transfer yağları, mobil mobilux ep gresler, mobil unirex gres yağları, mobil shc 600 sentetik dişli yağları, mobil dte türbin yağları
mobil turkiye

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Mobil SHC 639” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün ve Marka Arayın

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Call Now ButtonHemen Ara