Mobil DTE Oil Medium

Sirkülasyon Yağları

Uzun yağ servis ömrünün gerektiği ve aralarında buhar ve su türbin gruplarının yer aldığı uygulamalar için tasarlanmış üstün performanslı sirkülasyon yağlarıdır.

Mobil DTE Oil Medium

Mobil DTE™ Oil Heavy Medium, uzun yağ servis ömrünün gerektiği ve aralarında buhar ve su türbin gruplarının yer aldığı uygulamalar için tasarlanmış üstün performanslı sirkülasyon yağlarıdır. Mobil DTE Oil Medium olağanüstü kimyasal ve ısıl kararlılık, sudan hızlı ve tam ayrılma, emülsiyon oluşumuna karşı yüksek dayanıklılığı sağlayan üst düzeyde rafine edilmiş baz yağlar ve katık sistemi ile formüle edilmiştir.

Mobil DTE™ Oil Medium, pas ve korozyona karşı mükemmel koruma yanı sıra tuzlu suya karşı direnç ve aşınmaya karşı koruma sağlamaktadır. Sahip oldukları yüksek viskozite indeksi sayesinde sıcaklık ve yağ kalınlığı değişimi en alt düzeydedir ve ilk çalışma sırasında güç kaybı minimumdur. Mobil DTE™ Oil Medium, içlerinde tutulan havanın rahatlıkla ayrılmasını sağlayacak mükemmel hava ayırma özelliği sayesinde pompa kavitasyonunu ve düzensiz çalışmayı önleme özelliğine sahiptir.

Mobil DTE™ Oil Medium buhar türbinleri ve su türbinlerinde çarpmalı, banyolu ve bilezikli yağlama düzenleri ile pompa, valf ve yardımcı ekipmanlarından oluşan diğer kesintisiz sirkülasyon yağlama yöntemleri kapsamında kullanılır. Düz yatak ve rulmanların yanı sıra paralel milli dişli sistemlerinde kesintisiz servis için önerilir. Döner hava kompresörü uygulamaları ve pistonlu doğalgaz kompresörleriyle vakum pompalarında da başarıyla kullanılmaktadırlar.

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Çok üst düzeyde kimyasal ve ısıl kararlılık, çamur oluşumu ve verniklenmeye karşı direnç özellikleri

– Mükemmel sudan ayrılma özelliği

– Aşınmaya karşı üstün koruma

– Pas ve korozyona karşı uzun vadeli koruma

– Köpüklenmeye karşı yüksek direnç ve mükemmel hava ayırma

KULLANIM YERLERİ

– Kara ve deniz buhar türbini, su türbini ve bazı gaz türbini sirkülasyon sistemleri yanı sıra pompalar, valflar ve diğer yardımcı ekipman

– Düz yataklar ve rumanlar ile paralel milli dişli sistemlerinde kesintisiz servis

– Çarpmalı, banyolu ve bilezik yağlama veya diğer mekanik yöntemlerle yağlanan türbinler

– Orta zorlukta çalışan hidrolik pompalar

– Hava, doğalgaz ve soy gazları işleyen ve çıkış sıcaklıkları 150°C’yi geçmeyen kompresörler ve vakum pompaları

37 toplam görüntülenme, 2 bugünkü görüntülenme

Marka

Mobil Madeni Yağ ve Gres

Mobil Endüstriyel Madeni Yağ ve Gresler en iyi fiyat mobil dte hidrolik yağlar, mobil gear dişli yağları, mobil rarus kompresör yağları, mobil jet oil 2, mobil therm 605 ısı transfer yağları, mobil mobilux ep gresler, mobil unirex gres yağları, mobil shc 600 sentetik dişli yağları, mobil dte türbin yağları
mobil turkiye

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

“Mobil DTE Oil Medium” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün ve Marka Arayın

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Call Now ButtonHemen Ara