Mobil Vacuoline 146

Yüksek oranda su karışmasına maruz kalan sistemlerdeki, sıvı yağlamasına göre tasarlanmış kaymalı yataklarda kullanılan sirkülasyon yağıdır.

Mobil Vacuoline 146 Sirkülasyon Yağı

Mobil Vacuoline 146,mükemmel sudan ayrışma kabiliyeti, ısıl bozulma ve oksidasyona karsi yüksek direnç, pas ve korozyona karşı koruma sağlayacak sekilde, yüksek kaliteli baz yağlar ve katıklardan formüle edilmiştir.

Mobil Vacuoline 146, emülsiyon ve tortu olusumuna karşı dayanıklıdırlar. Bunun sonucunda sistemlerin ve filtrelerin temiz kalmasına katkıda bulunabilirler. Aynı zamanda katı kirleticileri ayırarak, santrfüj, filtreleme veya çöktürme ile kolay temizlenme sağlarlar. Yüksek viskozite indeksine ve aşırı su kirlenmesi koşullarında dahi iyi sudan ayrışma özelliğine sahip olup, gerek tek gerekse de çift tanklı sirkülasyon sistemleri için önerilir.

Haddehane işletmelerinin dünya genelindeki seçimidir. Morgan Construction Company, Worcester dahil olmak üzere, başlıca ekipman üreticilerinin güçlü desteğine sahiptir.

 

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Mükemmel sudan ayrışma

– Oksidasyon sonucu bozunmaya karşı yüksek direnç

– Pas ve korozyona karsi mükemmel koruma

 

KULLANIM YERLERİ

– Tek veya çift tanklı haddelerin, özellikle Morgoil yatak sistemlerinin, destek amaçlı makaralı yatakları

– Özellikle yüksek oranda su karışmasına maruz kalan sıvı yağlamalı kaymalı yataklar ve diğer endüstrilerdeki benzer tipteki uygulamalar

Mobil Türkiye Madeni yağ ve gresler
Hemen Arayın