Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Mobil Vacuoline 148

Sirkülasyon Yağı

Yüksek oranda su karışmasına maruz kalan sistemlerdeki, sıvı yağlamasına göre tasarlanmış kaymalı yataklarda kullanılan sirkülasyon yağıdır.

22 Eylül 2019 09:27
Ürün Kodu: IYS-MB1523 Kategori:

Mobil Vacuoline 148

Mobil Vacuoline 148,mükemmel sudan ayrışma kabiliyeti, ısıl bozulma ve oksidasyona karsi yüksek direnç, pas ve korozyona karşı koruma sağlayacak sekilde, yüksek kaliteli baz yağlar ve katıklardan formüle edilmiştir.

Mobil Vacuoline 148, emülsiyon ve tortu oluşumuna karşı dayanıklıdırlar. Bunun sonucunda sistemlerin ve filtrelerin temiz kalmasına katkıda bulunabilirler. Aynı zamanda katı kirleticileri ayırarak, santrfüj, filtreleme veya çöktürme ile kolay temizlenme sağlarlar. Yüksek viskozite indeksine ve aşırı su kirlenmesi koşullarında dahi iyi sudan ayrışma özelliğine sahip olup, gerek tek gerekse de çift tanklı sirkülasyon sistemleri için önerilir.

Haddehane işletmelerinin dünya genelindeki seçimidir. Morgan Construction Company, Worcester dahil olmak üzere, başlıca ekipman üreticilerinin güçlü desteğine sahiptir.

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Mükemmel sudan ayrışma

– Oksidasyon sonucu bozunmaya karşı yüksek direnç

– Pas ve korozyona karsi mükemmel koruma

KULLANIM YERLERİ

– Tek veya çift tanklı haddelerin, özellikle Morgoil yatak sistemlerinin, destek amaçlı makaralı yatakları

– Özellikle yüksek oranda su karışmasına maruz kalan sıvı yağlamalı kaymalı yataklar ve diğer endüstrilerdeki benzer tipteki uygulamalar

Mobil Madeni Yağ ve Gres

Mobil Endüstriyel Madeni Yağ ve Gresler en iyi fiyat mobil dte hidrolik yağlar, mobil gear dişli yağları, mobil rarus kompresör yağları, mobil jet oil 2, mobil therm 605 ısı transfer yağları, mobil mobilux ep gresler, mobil unirex gres yağları, mobil shc 600 sentetik dişli yağları, mobil dte türbin yağları
mobil-turkiye

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Mobil Vacuoline 148” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Call Now ButtonHemen Ara