Mobil Vacuoline Oil 537

Kaymalı yataklar, rulmanlı yataklar, paralel şaft ve konik dişlilerin yağlanması için geliştirilmiş sirkülasyon yağıdır.

Mobil Vacuoline Oil 537 (DTE AA) Sirkülasyon Yağı

No-Twist Çubuk haddelerinin ihtiyaçları için tasarlanmış olan ağır hizmet sirkülasyon yağlarıdır, ancak performansları bu yağları dişlileri ve yatakların sirkülasyonlu sistemle yağlanması konusunda mükemmel bir seçenek yapar.

Morgan Construction Company’nin yüksek hızlı No-Twist Çubuk Haddelerinin kritik taleplerini ve aynı zamanda Danielli çubuk haddelerinin sirkülasyon yağı gereksinimlerini karşılamak amacıyla tasarlanmıştır. Yağ metal yüzeylere mükemmel yayılması, olağan üstü tutunması ve pasa ve korozyona karşı ince film koruması sağlaması için yüksek kaliteli baz yağlar ve özel katık sistemiyle formüle edilmiştir.

Mükemmel oksidasyon ve termal bozunma dayanıklılığına sahiptir ve aşınmaya karşı yüksek koruma seviyesi sağlar. Suyun ve diğer kirlerin sistem rezervuarında yağdan hemen ayrılmasına olanak veren üstün sudan ayrılma özelliğine sahiptir. 

 

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Dengeli ve yüksek performanslı yağ formülasyonu sayesinde pas ve korozyona karşı iyi koruma

– Benzersiz aşınma önleme performansı

– Mükemmel sudan ayrılma özellikleri

– Yüksek oksidasyon ve ısıl bozunma mukavemeti

– Dünya çapında yüksek kaliteli bileşikler kullanımı ile gerçekleştirilen formülasyon

 

KULLANIM YERLERİ

– No -Twist Çubuk Haddeleri

– Orta yükde çalışan düz, konik, helis ve çavuş dişli takımları

– Yüksek viskoziteli aşınma önleyici hidrolik yağlarının talep edildiği dişli, paletli, radyal ve eksenel pistonlu pompalar kullanan hidrolik sistemlerde

– Çıkış sıcaklıklarının 150 oC’yi aşmaması şartıyla hava ve asal gazlarla çalışan bazı kompresörler ve vakum pompalarında kullanılabilir

– Nefes almak için kullanılan hava tüplerini dolduran kompresörler için uygun değildir.

Mobil Türkiye Madeni yağ ve gresler
Stok Kodu: IYS-MB1509 Kategoriler: Etiketler: , ,
Hemen Arayın