Omega 909

İlk devirden itibaren etkin yağlamayı sağlamak için motor yağına daha iyi yağlama özelliği kazandırmak için kullanılan motor yağı katkısıdır.

İlk devirden itibaren etkin yağlamayı sağlamak için motor yağına daha iyi yağlama özelliği kazandırır. Kompresyonu arttırır, yağ tüketimini azaltır ve aşınmaların artmasını önler.

Nasıl Uygulanır ?

Omega 909, direkt olarak mevcut motor yağına ilave edilebilir. Fakat tercihen yeni bir yağ veya sadece az kullanılmış bir yağla birlikte kullanılmalıdır. Asla servis ömrünün sonuna gelmiş veya kullanım süresinin sonuna yaklaşmış olan bir motor yağı ile kullanılmamalıdır.

– Tüm araçlar için:

20 kısımlık motor yağına 1 kısım Omega 909 ekleyin.

– Yeniden Doldurma:

Araçların çoğu, motor yağının birazını karterde yaktıkları için motor yağı zaman zaman tamamen doldurulmak zorunda kalınabilir. Omega 909, aynı oranda motor yağının performansını elde etmek için tamamen doldurulurken ilave edilebilir. Eğer 1 litre motor yağı ile doldurulursa, o zaman 50 ml (1:20) Omega 909, motor yağı bölümüne ilave edilmelidir.

Tavsiye edilen, Omega 909’un doğru miktarını motora katmadan önce motor yağı ile ön karışım yapmaktır. Eğer Omega 909 doğrudan motora ilave edilecekse yavaşça ve motor boşta çalışıyorken ilave edilmelidir.

Marka

Omega Yağ ve Gres

Omega Türkiye Endüstriyel Yağ ve Gresler dünyadaki kalite çizgisi en yüksek olan yağlar, gresler ve katkı maddeleridir. En iyi kalite ve sınırlı sayıdaki parafinik bazlı yağlardan imal edilmektedir.
omega turkiye yag ve gres

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

“Omega 909” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün ve Marka Arayın

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Call Now ButtonHemen Ara