Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Shell Textile Needle S2 M 32 (Vexilla G)

Örgü Yağı

Tekstil sanayinde kullanılmak üzere geliştirilmiş, yıkanabilir özellikte olan örgü yağlarıdır. Haşıl birikmelerini önlerler. Oksidasyona karşı dayanıklı ve kullanıldığı ekipmanları pasa karşı koruyan yağlardır.

16 Eylül 2019 06:56
Ürün Kodu: IYS-SH1398 Kategori:

Shell Textile Needle S2 M 32 

Eski Adı: Shell Vexilla G

Yün, pamuk, ipek, suni ipek, rayon ve benzeri malzemeleri dokuyan yuvarlak yataklı (circular bed) örgü makinalarının iğne mekanizmalarında kullanılmak üzere tasarlanmış, yıkanabilir tipte bir yağdır.

Yuvarlak yataklı (circular bed) örgü makinalarında örgü işleminin hemen sonrasında boyama işlemine geçilir. Boyama işlemi öncesi parçanın süratle yıkanması gerekir. İçerdiği katıklar sayesinde bu tür işlemler için uygundurlar. En çok kullanıldığı alan çorap örgü sanayiidir.

UYGULAMALAR

– Yuvarlak örgü makinelerinde

– Çorap makinelerinde

Shell Madeni Yağ ve Gres

Shell Endüstriyel Madeni Yağ ve Gresler en iyi fiyatı ile Shell Tellus hidrolik yağ, Shell Omala dişli yağı, Shell Corena kompresör yağı, Shell Heat S2 ısı transfer yağı, Shell Gadus gres yağı, Shell Diala trafo yağı, Shell Turbo türbin yağı çeşitleriyle uygun fiyatlar için bizi arayın.  İhtiyaçlarınız veya uygulamanız ne olursa olsun, Shell madeni yağları sentetik ve yüksek performans ürünleri dahil olmak üzere, eksiksiz bir madeni yağ portföyü sunmaktadır.
shell-turkiye-madeni-yag-ve-gres

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Shell Textile Needle S2 M 32 (Vexilla G)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Call Now ButtonHemen Ara