Mobil Centaur XHP 461

İleri kalsiyum sülfonat kalınlaştırıcı teknolojisi ile geliştirilmiş üstün bir grestir. Kalsiyum sülfonat kalınlaştırıcı, pasa karşı koruma ve aşırı basınç (EP) özellikleri taşır.

Mobil Centaur XHP 461 Gres Yağı

Geleneksel sabun-bazlı kalınlaştırıcılarla (lityum, alüminyum, kalsiyum sabunu) karşılaştırıldığında, Mobil Centaur XHP 460 Serisinde kullanılan kalsiyum sülfonat kalınlaştırıcı, uzun yeniden yağlama aralıklarında pasa karşı koruma sağlayarak suya doymuş ortamlarda üstünlük sağlar. EP özellikleri sulu ortamlarda çok iyi stabilite göstererek, aşınmaya karşı koruma ve korozyon direnci arasında denge sağlar.

Mobil Centaur XHP 460 Serisi gresleri, özellikle demir çelik fabrikaları ve kağıt makinesi ekipmanlarının zorlu yağlama gerekliliklerini karşılayacak şekilde geliştirilmişlerdir. Mobil Centaur XHP 460 Serisi gresler, bu aşırı ıslak ortamlarda korozyona karşı mükemmel korumanın yanında dengeli bir su ile yıkanma ve su püskürtme direnci kombinasyonu sağlar. Kullanılan kalsiyum sülfonat kalınlaştırıcılar, yüksek su kontaminasyonu seviyelerinde dahi yapısını ve EP koruma özelliklerini koruyabilir.

Özellikleri ve Faydaları

Mobil Centaur XHP 460 Serisi gresleri, performans kabiliyetlerinin yanında yüksek kaliteleri ve dayanıklılıkları ile tanınan Mobil yağlama ürünleri markasının üyeleridir. Bu ürün ailesi, en sıkı kalite standartlarına göre üretilir. Bu ürün ailesinin kilit bir özelliği de dayanıklılık ve tutarlılık ile zorlu uygulamalarda kullanılabilme kabiliyeti konusundaki itibarıdır. Mobil Centaur XHP 460 Serisi gresleri, yüksek performanslı kalsiyum sülfonat kalınlaştırıcı teknolojisi ile geliştirilmiştir ve özellikle demir-çelik ve kağıt fabrikası uygulamaları için tasarlanmıştır.

Mobil Centaur XHP 460 Serisi gresleri şu faydaları sağlar:

– Ağır ve şok yükler altında ekipman koruması için üstün aşırı-basınç koruması ve yük taşıyabilme kabiliyeti

– Yüksek sıcaklıklarda mükemmel yağ sızdırma kontrolü

– Su ile yıkanmaya karşı dirençli ileri bir polimer katık paketi

– Kalınlaştırıcı yapısını kaybetmeden, serbest suyu emebilme kabiliyeti

Kullanım Yerleri

Mobil Centaur XHP 460 Serisi gresleri, demir çelik ve kağıt fabrikası ortamlarındaki aşırı yüklü ve suya doymuş uygulamalar için tavsiye edilir. Bu tür uygulamalara şu örnekler verilebilir:

– Pota taret yatakları

– Sürekli döküm makinesi

– Sıcak haddeleme merdane yatağı

– Hadde boyun yatakları

– Kağıt pres ve ruloları

Mobil Türkiye Madeni yağ ve gresler
Hemen Arayın