Mobil Mobilgear OGL 007

Yük taşıma amacıyla hem aşırı basınç katkı maddelerini hem de grafit içeren, yüksek performanslı, üstün teknoloji gres yağlayıcıdır.

Mobilgear OGL 007 Gres Yağı

Yük taşıma amacıyla hem aşırı basınç katkı maddelerini hem de grafit içeren, yüksek performanslı, üstün teknoloji gres yağlayıcıdır. Özellikle büyük, yavaş ila orta hızlı, ağır yüklü dişlilerin yağlanması amacıyla üretilmişlerdir. Üstün yük taşımaya özelliğine ek olarak, zorlu şartlarda “savrulmaya” karşı dayanıklılık ve mükemmel yapışma özelliğine sahip olmak üzere tasarlanmışlardır.

Mobilgear OGL 007, fıçılardan püskürtme memelerine geleneksel aktarma pompalarıyla kolayca pompalanır. Yumuşak yapısı ve düşük sıcaklık özellikleri, çeşitli ortam şartlarında çalışan püskürtme uygulamaları için uygundur.

Mobilgear OGL, 007, kurşun,ve klor içermez, bünyesinde solvent veya seyreltici bulunmaz. İçeriğinde solvent veya seyreltici olmaması ürünlerin depolanma ve kullanım sırasında spesifikasyonlarının tamamını sürdürmesine yardımcı olur.

 

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Özel formülasyonu olağan üstü yük taşıma ve aşınmaya karşı direnç özellikleri sağlar

– Yarı sıvı NLGI 00 derecelerinde mükemmel pompalanabilme ve püskürtülme özellikleri

– Pas ve korozyona karşı çok iyi koruma

– Ürünün çok iyi yapışkanlık özelliği

– Kurşun, nitrit ve solvent içermez

 

KULLANIM YERLERİ

– Maden endüstrileri, yüksek sıcaklıklarda çalışanlar dahil, örneğin çimento fırınları ve değirmenlerinin çember dişlileri

– Çelik, çimento, kağıt ve kimyasal uygulamalar

Mobil Türkiye Madeni yağ ve gresler
Hemen Arayın