Mobil Mobilgrease Special

Binek araç, kamyon ve tarım traktörlerinde, inşaat ve madencilik sektörlerinde, mobil ekipmanlarda kullanılmak amacıyla tasarlanmış ağır hizmet otomotiv gresidir.

Mobilgrease Special  Gres Yağı

Üstün kaliteli aşırı basınç lityum hidroksitearat gresidir. Aşınma, pas ve korozyon, su ile yıkanma ve yüksek sıcaklık altında oksidasyona karşı koruma sağlamak için formüle edilmiştir. İçinde ayrıca aşınmaya karşı ilave koruma amacıyla molibden disülfit bulunur.

Mobilgrease Special binek araç, kamyon ve tarım traktörlerinde; müteahhit, inşaat ve madencilik sektörlerinde, mobil ekipmanlarda kullanılmak amacıyla tasarlanmış ağır hizmet otomotiv gresidir. Önerilen çalışma sıcaklığı aralığı -20ºC ile 130ºC arasındadır.

Molibden disülfit ilavesi ile geliştirilmiş aşınma önleyici özelliği nedeniyle, Mobilgrease Special sürtünme, salınım veya kayma hareketine maruz kalmış ağır yükler altındaki yataklar için özellikle uygundur.

 

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Zor çalışma şartları altında bulunan ekipmanların ağır yükler, şok yüklemeler ve titreşimler altında aşınmaya karşı korunma

– Daha düşük bakım ve daha az arıza duruşu sağlayacak şekilde pas ve korozyona karşı ekstra koruma

– Su ile yıkanmaya karşı gösterdiği direnç sayesinde su kirleticilerinin olduğu ortamlarda da doğru yağlama sağlar

– Merkezi yağlama sistemlerinde kolay pompalanabilme özelliği

 

KULLANIM YERLERİ

– Özellikle sürtünme, salınım veya kayma hareketi içinde olan tekerlek rulmanları

– Zor koşullar altında çalışan şasi parçaları

Mobil Türkiye Madeni yağ ve gresler
Hemen Arayın