Mobil Mobilgrease XHP 222

kötüfena değilortalamaiyiçok iyi
Loading...

Endüstriyel, otomotiv, inşaat ve denizcilik sektörleri başta olmak üzere çok geniş uygulama alanları içinde kullanılan uzun hizmet ömürlü lityum kompleks grestir.

Mobilgrease XHP 222  Gres Yağı

Çok geniş uygulama alanları ve çalışma koşulları altında kullanılan uzun hizmet ömürlü lityum kompleksi greslerdir. Bu gresler öncü nitelikte en yeni özel lityum kompleks imalat teknolojisi uygulanarak geleneksel ürünlerin üzerinde performans sağlamak amacıyla tasarlanmışlar, yüksek sıcaklıklarda mükemmel yapışma, yapısal kararlılık ve su kirliliğine karşı dayanım performansı sağlamak üzere formüle edilmişlerdir.

Yüksek düzeyde kimyasal kararlılık sergilemekte, pas ve korozyona karşı mükemmel koruma sağlamaktadır. Bu greslerin yüksek damlama noktası sayesinde önerilen azami çalışma sıcaklıkları 140 ºC (284 ºF) düzeyine çıkmaktadır.

Aralarında endüstriyel, otomotiv, inşaat ve denizcilik sektörleri başta olmak üzere çok geniş uygulama alanları içinde kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Bu greslerin performans özellikleri, yüksek sıcaklık, su kirliliği, şok yükler ve uzatılmış yeniden gresleme aralığı da dahil olmak üzere zor çalışma koşulları altında ideal çözüm olma özelliği sergiler.

 

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Su tarafından yıkanma ve püskürtme ile taşınmaya karşı mükemmel direnç

– Yüksek düzeyde yapışma ve tutunma özelliği

– Pas ve korozyona karşı mükemmel direnç

– Yüksek sıcaklıklarda ısıl, oksidasyon ve yapısal bozunmaya karşı yüksek direnç

– Aşınmaya karşı çok iyi koruma ve EP performansı

– Çok geniş uygulama alanı

 

KULLANIM YERLERİ

– Endüstriyel ve denizcilik uygulamaları, şasi aksamları ve tarım makineleri için tavsiye edilir.

Mobil Türkiye Madeni yağ ve gresler
Hemen Arayın