Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Mobil Mobilgrease XHP 223

Gres Yağı

Endüstriyel, otomotiv, inşaat ve denizcilik sektörleri başta olmak üzere çok geniş uygulama alanları içinde kullanılan uzun hizmet ömürlü lityum kompleks grestir.

Ürün Kodu: IYS-MB1721 Karegoriler: ,

Mobilgrease XHP 223

Çok geniş uygulama alanları ve çalışma koşulları altında kullanılan uzun hizmet ömürlü lityum kompleksi greslerdir. Bu gresler öncü nitelikte en yeni özel lityum kompleks imalat teknolojisi uygulanarak geleneksel ürünlerin üzerinde performans sağlamak amacıyla tasarlanmışlar, yüksek sıcaklıklarda mükemmel yapışma, yapısal kararlılık ve su kirliliğine karşı dayanım performansı sağlamak üzere formüle edilmişlerdir.

Yüksek düzeyde kimyasal kararlılık sergilemekte, pas ve korozyona karşı mükemmel koruma sağlamaktadır. Bu greslerin yüksek damlama noktası sayesinde önerilen azami çalışma sıcaklıkları 140 ºC (284 ºF) düzeyine çıkmaktadır.

Aralarında endüstriyel, otomotiv, inşaat ve denizcilik sektörleri başta olmak üzere çok geniş uygulama alanları içinde kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Bu greslerin performans özellikleri, yüksek sıcaklık, su kirliliği, şok yükler ve uzatılmış yeniden gresleme aralığı da dahil olmak üzere zor çalışma koşulları altında ideal çözüm olma özelliği sergiler.

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Su tarafından yıkanma ve püskürtme ile taşınmaya karşı mükemmel direnç

– Yüksek düzeyde yapışma ve tutunma özelliği

– Pas ve korozyona karşı mükemmel direnç

– Yüksek sıcaklıklarda ısıl, oksidasyon ve yapısal bozunmaya karşı yüksek direnç

– Aşınmaya karşı çok iyi koruma ve EP performansı

– Çok geniş uygulama alanı

KULLANIM YERLERİ

ExxonMobil tarafından yüksek sıcaklık ve sızdırmazlık özelliklerinin iyi olmasını gerektiren uygulamalar için tavsiye edilir.

Bu gres, özellikle zorlu kamyon tekerlek rulmanları uygulamalarında veya titreşimli şartlara maruz kalan rulmanlarda ya da yüksek hıza dayalı olarak, rulman elemanlarını yağsız bırakmayacak şekilde kanallama özelliklerini sağlayacak daha sert bir gresin kullanılmasını gerektiren durumlar için tavsiye edilir.

Mobil Madeni Yağ ve Gres

Mobil Endüstriyel Madeni Yağ ve Gresler en iyi fiyat mobil dte hidrolik yağlar, mobil gear dişli yağları, mobil rarus kompresör yağları, mobil jet oil 2, mobil therm 605 ısı transfer yağları, mobil mobilux ep gresler, mobil unirex gres yağları, mobil shc 600 sentetik dişli yağları, mobil dte türbin yağları
mobil turkiye

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Mobil Mobilgrease XHP 223” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Call Now ButtonHemen Ara