Mobil Mobilith SHC 460

Gres Yağı

Zor endüstriyel ve denizcilik uygulamaları için tavsiye edilen aşırı basınç (EP) özelliğine sahip NLGI 1.5 Sınıfında ISO VG 460 sentetik gres yağıdır.

Mobilith SHC 460

Aşırı sıcaklıklarda çalışan çok çeşitli uygulamalar için tasarlanmış, üstün performans ürünleridir. Sentetik bazyağın benzersiz özelliklerini yüksek kaliteli lityum kompleks kalınlaştırıcının özellikleri ile birleştirmektedir. Su mukavemetinin kritik faktör olduğu uygulamalarda, ağır yük ve orta hızlarda çalışan yataklarda benzersiz koruyuculuk sağlar.

Sentetik sıvıların parafin içermeyen yapıları ve – mineral yağlarla kıyaslandığında – düşük sürükleme katsayıları , düşük sıcaklıklarda mükemmel pompalanabilirlik ile çok düşük ilk başlatma ve çalıştırma torku sağlamaktadır. Bu ürünler enerji tasarrufu için potansiyel teşkil etmekte ve küresel ve bilyalı yataklarının yük bölgelerinde çalışma sıcaklıklarını azaltmaktadır.

Yüksek seviyeli kimyasal kararlılığa sahip olan bu gres yüksek ve düşük ısılara uygun çalışma viskozitesi; ayrıca aşınma, pas ve korozyona karşı mükemmel korumak sağlamak için özel katık kombinasyonu ile formüle edilmiştir.

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Benzersiz yüksek sıcaklık ve düşük sıcaklık performansı

– Aşınma, pas ve korozyona karşı mükemmel koruma

– Mükemmel ısıl kararlılık ve oksidasyon direnci

– Düşük çekme katsayısı

– Yüksek VI’ ye sahip yüksek viskozite sınıfları, wax içermeyen baz yağ

– Sulu ortamlarda üstün yapısal kararlılık

– Düşük buharlaşma

KULLANIM YERLERİ

İçinde ISO VG 460 sentetik esaslı sıvı olan Mobilith SHC 460 için önerilen sıcaklık aralıkları -40ºC ila 150ºC arasındadır.

 811 total views,  2 views today

Marka

Mobil Madeni Yağ ve Gres

Mobil Endüstriyel Madeni Yağ ve Gresler en iyi fiyat mobil dte hidrolik yağlar, mobil gear dişli yağları, mobil rarus kompresör yağları, mobil jet oil 2, mobil therm 605 ısı transfer yağları, mobil mobilux ep gresler, mobil unirex gres yağları, mobil shc 600 sentetik dişli yağları, mobil dte türbin yağları
mobil turkiye

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Mobil Mobilith SHC 460” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün ve Marka Arayın

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Call Now ButtonHemen Ara