Mobil SHC Polyrex 462

kötüfena değilortalamaiyiçok iyi
Loading...

Ağır yüklü kaymalı ve rulmanlı yataklar için önerilen NLGI 2 sınıfı bir grestir.

Mobil SHC Polyrex 222 Gres Yağı

Hem genel sanayide hem gıda işleme uygulamalarında yüksek sıcaklıktan kaynaklanan yağlama sorunlarını çözerek üretkenliğinizi artırmak için özel olarak tasarlanmıştır. İleri Poliüre teknolojisi kullanılarak geliştirilen bu sentetik, polimer katkılı gresler, NSF H1 tescilini eksiksiz olarak karşılarken, pazara yüksek sıcaklık çözümleri sunmaktadır.

Yüksek sıcaklık performansı, mükemmel su dayanımı ve dengeli aşınma performansı sunacak şekilde tasarlanmıştır. Poliüre kalınlaştırıcı teknolojisi kullanılarak, 170°C’ye kadar yağlama sağlayan mükemmel bir yüksek sıcaklık performansına ulaşan sentetik yağ kombinasyonu geliştirmiştir.

Aşırı yüksek sıcaklıklarda bile Mobil SHC Polyrex oksidasyona ve yapısal stabilite kaybına dayanarak, ekipman koruması sağlarken yeniden yağlama aralıklarının da uzatılmasını sağlamaktadır.

Mobil SHC Polyrex, aynı zamanda, suya karşı yüksek dayanımı ve korozyona karşı sağladığı koruma sayesinde ıslak ve nemli ortamlar ile suyla yıkamanın sık olduğu uygulamalarda ekipman için ek koruma sağlamaktadır.

 

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– NSF H1 onaylı yağlar

– ISO 21469’a göre tescilli tesislerde üretilmiştir

– 170°C’ye kadar olağanüstü yüksek sıcaklık performansı

– Mükemmel yük taşıma kapasitesi

– Mükemmel su dayanımı ve korozyon koruması

 

KULLANIM YERLERİ

– Artırılmış pompalanabilme ve düşük sıcaklık akışkanlığı bu gresi, gıda işleme dondurucuları veya açık hava uygulamaları gibi düşük ortam sıcaklığına maruz kalan gres sistemleri için ideal hale getirmektedir.

– Yağ sızıntısı sorununun yaşandığı kapalı dişlilerin yağlanması için de kullanılabilir. Bu ürün için tavsiye edilen çalıştırma sıcaklığı aralığı –20 oC ile 170 oC arasındadır.

Mobil Türkiye Madeni yağ ve gresler
Hemen Arayın