Mobil SHC Polyrex 462

Gres Yağı

Ağır yüklü kaymalı ve rulmanlı yataklar için önerilen NLGI 2 sınıfı bir grestir.

Mobil SHC Polyrex 222

Hem genel sanayide hem gıda işleme uygulamalarında yüksek sıcaklıktan kaynaklanan yağlama sorunlarını çözerek üretkenliğinizi artırmak için özel olarak tasarlanmıştır. İleri Poliüre teknolojisi kullanılarak geliştirilen bu sentetik, polimer katkılı gresler, NSF H1 tescilini eksiksiz olarak karşılarken, pazara yüksek sıcaklık çözümleri sunmaktadır.

Yüksek sıcaklık performansı, mükemmel su dayanımı ve dengeli aşınma performansı sunacak şekilde tasarlanmıştır. Poliüre kalınlaştırıcı teknolojisi kullanılarak, 170°C’ye kadar yağlama sağlayan mükemmel bir yüksek sıcaklık performansına ulaşan sentetik yağ kombinasyonu geliştirmiştir.

Aşırı yüksek sıcaklıklarda bile Mobil SHC Polyrex oksidasyona ve yapısal stabilite kaybına dayanarak, ekipman koruması sağlarken yeniden yağlama aralıklarının da uzatılmasını sağlamaktadır.

Mobil SHC Polyrex, aynı zamanda, suya karşı yüksek dayanımı ve korozyona karşı sağladığı koruma sayesinde ıslak ve nemli ortamlar ile suyla yıkamanın sık olduğu uygulamalarda ekipman için ek koruma sağlamaktadır.

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– NSF H1 onaylı yağlar

– ISO 21469’a göre tescilli tesislerde üretilmiştir

– 170°C’ye kadar olağanüstü yüksek sıcaklık performansı

– Mükemmel yük taşıma kapasitesi

– Mükemmel su dayanımı ve korozyon koruması

KULLANIM YERLERİ

– Artırılmış pompalanabilme ve düşük sıcaklık akışkanlığı bu gresi, gıda işleme dondurucuları veya açık hava uygulamaları gibi düşük ortam sıcaklığına maruz kalan gres sistemleri için ideal hale getirmektedir.

– Yağ sızıntısı sorununun yaşandığı kapalı dişlilerin yağlanması için de kullanılabilir. Bu ürün için tavsiye edilen çalıştırma sıcaklığı aralığı –20 oC ile 170 oC arasındadır.

 853 total views,  2 views today

Marka

Mobil Madeni Yağ ve Gres

Mobil Endüstriyel Madeni Yağ ve Gresler en iyi fiyat mobil dte hidrolik yağlar, mobil gear dişli yağları, mobil rarus kompresör yağları, mobil jet oil 2, mobil therm 605 ısı transfer yağları, mobil mobilux ep gresler, mobil unirex gres yağları, mobil shc 600 sentetik dişli yağları, mobil dte türbin yağları
mobil turkiye

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Mobil SHC Polyrex 462” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün ve Marka Arayın

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Call Now ButtonHemen Ara