Shell Gadus S2 U 460 L 2 (Darina R 2)

Açık Dişli Gres Yağı

İnorganik kalınlaştırıcı ve özel olarak seçilmiş bazyağlar sayesinde 180°C’ye kadar olan çalışma sıcaklıklarında kullanılabilir. Eklenen oksidasyon inhibitörü yağın oksidasyon performansını yükseltmektedir.

Shell Gadus S2 U 460 L 2

Eski Adı: Darina R 2

Ağır yük ve yüksek sıcaklık altında çalışan düşük ve orta hızlı rulmanlar ve kaymalı yataklarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. İnorganik kalınlaştırıcı ve özel olarak seçilmiş bazyağlar sayesinde 180 °C’ye kadar olan çalışma sıcaklıklarında kullanılabilir. Eklenen oksidasyon inhibitörü yağın oksidasyon performansını yükseltmektedir.

Birçok yüksek sıcaklık gresi metalik sabuna sahiptirler ve bu kalınlaştırıcı tipleri belirli bir sıcaklıkta eriyerek gresin yapısının bozulmasına ve yataktan uzaklaşmasına sebep olurlar. Shell Gadus S2 U 460 L, sahip olduğu inorganik kalınlaştırıcı sayesinde erimez ve bazyağının buharlaşmasını engelleyerek gresin ömrünü uzatırken çalışma sıcaklığını da artırır.

UYGULAMALAR

– Fırın içerisinde çalışan yataklar ve rulmanlar

– Cam imalatı

– Asfalt şantiyeleri

PERFORMANS ÖZELLİKLERİ

– Basılan yeni gres ile yataktan tamamen uzaklaştırılabileceği rulman tiplerinde kullanılmalıdır.

– Gresaj aralıkları dikkatli bir şekilde ayarlanarak 200 °C’nin üzerindeki operasyon sıcaklıklarında dahi kullanılabilir.

 245 total views,  1 views today

Marka

Shell Madeni Yağ ve Gres

Shell Endüstriyel Madeni Yağ ve Gresler en iyi fiyatı ile Shell Tellus hidrolik yağ, Shell Omala dişli yağı, Shell Corena kompresör yağı, Shell Heat S2 ısı transfer yağı, Shell Gadus gres yağı, Shell Diala trafo yağı, Shell Turbo türbin yağı çeşitleriyle uygun fiyatlar için bizi arayın.  İhtiyaçlarınız veya uygulamanız ne olursa olsun, Shell madeni yağları sentetik ve yüksek performans ürünleri dahil olmak üzere, eksiksiz bir madeni yağ portföyü sunmaktadır.
shell turkiye madeni yag ve gres

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Shell Gadus S2 U 460 L 2 (Darina R 2)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün ve Marka Arayın

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Call Now ButtonHemen Ara