Shell Gadus S2 V220 0 (Alvania EP 0)

Gres Yağı

Ağır yük altında çalışan rulmanların yağlanması için geliştirilmiş aşırı basınç katıkları içeren üstün kaliteli kurşunsuz grestir.

Ürün Kodu: IYS-SH1143 Karegoriler: ,

Shell Gadus S2 V220 0

Eski Adı: Alvania EP LF 0

Dünya’nın gres marka liderinden beklenen en mükemmel performansa sahiptir. Bu gres, genel sanayi ekipmanları ile ağır yük altında çalışan rulmanların yağlanması için geliştirilmiş aşırı basınç katıkları içeren üstün kaliteli kurşunsuz (LF) bir gresdir. Tipik uygulama alanları, demir çelik endüstrisi, kağıt, madencilik, taş ocakları ve çimento sanayi gibi üstün koruma ve yük taşıma kabiliyeti gerektiren endüstrilerdir.

PERFORMANS ÖZELLİKLERİ

– Üstün yük taşıma kabiliyeti

– Korozyona karşı koruma

– Artırılmış akışkanlık özelliği

– Daha az sızıntı

– Daha düşük bakım maliyeti

Marka

Shell Madeni Yağ ve Gres

Shell Endüstriyel Madeni Yağ ve Gresler en iyi fiyatı ile Shell Tellus hidrolik yağ, Shell Omala dişli yağı, Shell Corena kompresör yağı, Shell Heat S2 ısı transfer yağı, Shell Gadus gres yağı, Shell Diala trafo yağı, Shell Turbo türbin yağı çeşitleriyle uygun fiyatlar için bizi arayın.  İhtiyaçlarınız veya uygulamanız ne olursa olsun, Shell madeni yağları sentetik ve yüksek performans ürünleri dahil olmak üzere, eksiksiz bir madeni yağ portföyü sunmaktadır.
shell turkiye madeni yag ve gres

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Shell Gadus S2 V220 0 (Alvania EP 0)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün ve Marka Arayın

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Call Now ButtonHemen Ara