Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Shell Gadus S3 T460 1.5 (Stamina 0511)

Gres Yağı

Özellikle kontinü döküm (sürekli döküm) yapan çelik işletmelerinde kullanılan düşük ve orta hızlarda çalışan rulmanların gres yağlamasında, optimum performans için geliştirilmiş yüksek teknolojili bir grestir.

22 Eylül 2019 09:16
Ürün Kodu: IYS-SH1158 Karegoriler: ,

Shell Gadus S3 T 460 1.5

Eski Adı: Shell Stamina 0511

Mineral yağ ve özel bir poliüre kalınlaştırıcı ile üretilip, uzun ömür, düşük aşınma ve yüksek sıcaklıklarda bile bozulmaya dayanıklılık özelliklerine sahiptir. Özellikle kontinü döküm (sürekli döküm) yapan çelik işletmelerinde kullanılan düşük ve orta hızlarda çalışan rulmanların gres yağlamasında, optimum performans için geliştirilmiş yüksek teknolojili bir grestir. Çalışma sıcaklığı – 10 °C ile 150 °C arası (180 °C kısa süreli)

UYGULAMA ALANLARI

Shell Gadus S3 T460 özellikle demir-çelik sektöründe kullanılan, kontinü döküm (sürekli döküm) hatlarındaki düşük hızlı rulmanlar için formüle edilmiştir. Diğer düşük hızlı, yüksek sıcaklık rulmanlarında da kullanılabilir. Saha tecrübeleri, Shell Gadus S3 T460’ın, daha düşük bakım giderleri, daha uzun rulman ömrü ve merkezi yağlama sisteminin daha düşük bakım giderleri gibi faydalarını göstermiştir.

PERFORMANS ÖZELLİKLERİ

– Poliüre kalınlaştırıcının sahip olduğu Doğal oksidasyon direnci, yüksek viskozite, yüksek viskozite indeksi ve özenle seçilmiş mineral bazyağların birleşimi, en zor koşullarda gresi kuvvetlendirerek mükemmel yüksek sıcaklık performansı sağlar. Yüksek basınç katık paketinin de bileşimiyle, düşük hızlı rulmanlarda mükemmel koruma sağlar.

– Metal içermeyen kalınlaştırıcı ve filtrelere, pompalara zarar vermeyen kristal ve sabun konsantrasyonu sayesinde, merkezi yağlama sistemlerinde yüksek performans gösterir.

– Çok iyi korozyon önleme özelliklerine ve suyla yıkanma direncine sahiptir.

– Voest Alpine ve SMS Demag gibi birçok kontinü döküm ekipmanları için faydalarını kanıtlanmıştır.

Shell Madeni Yağ ve Gres

Shell Endüstriyel Madeni Yağ ve Gresler en iyi fiyatı ile Shell Tellus hidrolik yağ, Shell Omala dişli yağı, Shell Corena kompresör yağı, Shell Heat S2 ısı transfer yağı, Shell Gadus gres yağı, Shell Diala trafo yağı, Shell Turbo türbin yağı çeşitleriyle uygun fiyatlar için bizi arayın.  İhtiyaçlarınız veya uygulamanız ne olursa olsun, Shell madeni yağları sentetik ve yüksek performans ürünleri dahil olmak üzere, eksiksiz bir madeni yağ portföyü sunmaktadır.
shell-turkiye-madeni-yag-ve-gres

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Shell Gadus S3 T460 1.5 (Stamina 0511)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Call Now ButtonHemen Ara