Shell Gadus S3 V220 C1 (Albida EP 1)

Gres Yağı

Özellikle kontinu döküm, döner konveyörler ve titreşimli yüzeyler gibi özel kullanım amacı gerektiren ve bu nedenle çok maksatlı greslerin performansının yeterli olmadığı uygulamalar için geliştirilmiş gres yağıdır.

Shell Gadus S3 V220 C1

Eski Adı: Shell Albida EP 1

Yüksek sıcaklıklarda uzun ömürlü performans gösteren üstün nitelikli bir grestir. Bu gres madencilik, çelik, kağıt, çimento, kauçuk gibi endüstrilerdeki döner ve bilyalı rulmanlar için tavsiye edilir. Özellikle kontinu döküm, döner konveyörler ve titreşimli yüzeyler gibi özel kullanım amacı gerektiren ve bu nedenle çok maksatlı greslerin performansının yeterli olmadığı uygulamalarda şiddetle tavsiye edilir.

PERFORMANS ÖZELLİKLERİ

– Daha Uzun Rulman Ömrü

– Daha Düşük Bakım Maliyeti

– Daha uzun gres servis ömrü

– Daha az tüketim

 247 total views,  2 views today

Marka

Shell Madeni Yağ ve Gres

Shell Endüstriyel Madeni Yağ ve Gresler en iyi fiyatı ile Shell Tellus hidrolik yağ, Shell Omala dişli yağı, Shell Corena kompresör yağı, Shell Heat S2 ısı transfer yağı, Shell Gadus gres yağı, Shell Diala trafo yağı, Shell Turbo türbin yağı çeşitleriyle uygun fiyatlar için bizi arayın.  İhtiyaçlarınız veya uygulamanız ne olursa olsun, Shell madeni yağları sentetik ve yüksek performans ürünleri dahil olmak üzere, eksiksiz bir madeni yağ portföyü sunmaktadır.
shell turkiye madeni yag ve gres

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Shell Gadus S3 V220 C1 (Albida EP 1)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün ve Marka Arayın

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Call Now ButtonHemen Ara