Mobil DTE 10 Excel 46

Yüksek basınçlı, endüstriyel ve mobil ekipmanların hidrolik sistemlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış yüksek performanslı, aşınma önleyici hidrolik yağlardır.

Çeşitli uygulamalarda iyi dengelenmiş bir performans sağlamak amacıyla seçilmiş baz yağlar ve katık sistemiyle oluşturulmuştur. Mobil DTE 10 Excel 46, yüksek basınç ve yüksek debili pompaların kullanıldığı zorlu çalışma koşullarındaki hidrolik sistemlerde tortuyu en aza indirecek ve uzun bir yağ ömrü sağlayacak mükemmel oksidasyon ve termal stabilite sergiler.

Yenilikçi ultra temiz tutma performansı, pek çok modern hidrolik sistemde bulunan sıkı tolerans servo ve orantılı valfler gibi kritik hidrolik sistem bileşenlerinin bozulmasını önler.  Kesme dayanımlı, yüksek vizkozite indeksi, maksimum hidrolik verimliliği sürdürerek geniş bir çalıştırma sıcaklığı aralığı sağlar ve düşük ve yüksek sıcaklıklarda bileşenleri korur.

Olağanüstü hava tahliye özellikleri, tankta yağ dinlenme süresi düşük olan sistemlerde ek bir koruma önlemi sağlayarak, kavitasyon hasarını ve mikro gaz yanıklarını önlemeye yardım eder.

Laboratuar ortamında kontrollü verimlilik testinde, standart hidrolik uygulamalarda çalışırken Mobil DTE 10 Excel’in Mobil DTE 20 ile karşılaştırıldığında hidrolik pompa verimliliğinde %6’ya kadar iyileştirme sağladığı görülmüştür.

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Mükemmel Hidrolik Verimlilik

– Çok Üstün Temiz Tutma Performansı

– Kesme Kuvvetlerine dayanıklı, Yüksek Viskozite Endeksi

– Oksidasyon dayanımı ve Termal Stabilite

– Elastomer ve contalarla iyi bir uyumluluk

– Aşınma önleyici özellikler

– Mükemmel Hava Ayırma Özellikleri

– Çoklu metal uyumluluğu

KULLANIM YERLERİ

– Kritik uygulamalarda, yüksek basınç ve sıcaklıklarda çalışan endüstriyel ve mobil ekipmanların hidrolik sistemleri

– Bilgisayar Kontrollü (CNC) tezgahlar gibi, özellikle de dar imalat toleranslı servo valflerinin kullanıldığı makinelerin tortu oluşumuna maruz kalan hidrolik sistemler

– Soğuk ilk çalıştırma ve yüksek çalışma sıcaklığının sık rastlandığı sistemler

– Yüksek oranda yük taşıma kapasitesi ve aşınma önleyici koruma gerektiren sistemler

– Çeşitli metalurjilerin kullanıldığı, çok çeşitli parçaları kullanan makineler

 2,254 total views,  35 views today

Marka

Mobil Madeni Yağ ve Gres

Mobil Endüstriyel Madeni Yağ ve Gresler en iyi fiyat mobil dte hidrolik yağlar, mobil gear dişli yağları, mobil rarus kompresör yağları, mobil jet oil 2, mobil therm 605 ısı transfer yağları, mobil mobilux ep gresler, mobil unirex gres yağları, mobil shc 600 sentetik dişli yağları, mobil dte türbin yağları
mobil turkiye

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Mobil DTE 10 Excel 46” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün ve Marka Arayın

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Call Now ButtonHemen Ara