Mobil DTE 10 Excel 68

Yüksek basınçlı, endüstriyel ve mobil ekipmanların hidrolik sistemlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış yüksek performanslı, aşınma önleyici hidrolik yağlardır.

Mobil DTE 10 Excel 68  Üstün Kalite Hidrolik Yağlar

Çeşitli uygulamalarda iyi dengelenmiş bir performans sağlamak amacıyla seçilmiş baz yağlar ve katık sistemiyle oluşturulmuştur. Mobil DTE 10 Excel 68, yüksek basınç ve yüksek debili pompaların kullanıldığı zorlu çalışma koşullarındaki hidrolik sistemlerde tortuyu en aza indirecek ve uzun bir yağ ömrü sağlayacak mükemmel oksidasyon ve termal stabilite sergiler.

Yenilikçi ultra temiz tutma performansı, pek çok modern hidrolik sistemde bulunan sıkı tolerans servo ve orantılı valfler gibi kritik hidrolik sistem bileşenlerinin bozulmasını önler.  Kesme dayanımlı, yüksek vizkozite indeksi, maksimum hidrolik verimliliği sürdürerek geniş bir çalıştırma sıcaklığı aralığı sağlar ve düşük ve yüksek sıcaklıklarda bileşenleri korur.

Olağanüstü hava tahliye özellikleri, tankta yağ dinlenme süresi düşük olan sistemlerde ek bir koruma önlemi sağlayarak, kavitasyon hasarını ve mikro gaz yanıklarını önlemeye yardım eder.

Laboratuar ortamında kontrollü verimlilik testinde, standart hidrolik uygulamalarda çalışırken Mobil DTE 10 Excel’in Mobil DTE 20 ile karşılaştırıldığında hidrolik pompa verimliliğinde %6’ya kadar iyileştirme sağladığı görülmüştür.

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Mükemmel Hidrolik Verimlilik

– Çok Üstün Temiz Tutma Performansı

– Kesme Kuvvetlerine dayanıklı, Yüksek Viskozite Endeksi

– Oksidasyon dayanımı ve Termal Stabilite

– Elastomer ve contalarla iyi bir uyumluluk

– Aşınma önleyici özellikler

– Mükemmel Hava Ayırma Özellikleri

– Çoklu metal uyumluluğu

KULLANIM YERLERİ

– Kritik uygulamalarda, yüksek basınç ve sıcaklıklarda çalışan endüstriyel ve mobil ekipmanların hidrolik sistemleri

– Bilgisayar Kontrollü (CNC) tezgahlar gibi, özellikle de dar imalat toleranslı servo valflerinin kullanıldığı makinelerin tortu oluşumuna maruz kalan hidrolik sistemler

– Soğuk ilk çalıştırma ve yüksek çalışma sıcaklığının sık rastlandığı sistemler

– Yüksek oranda yük taşıma kapasitesi ve aşınma önleyici koruma gerektiren sistemler

– Çeşitli metalurjilerin kullanıldığı, çok çeşitli parçaları kullanan makineler

Mobil Türkiye Madeni yağ ve gresler
Hemen Arayın