Mobil SHC 526

kötüfena değilortalamaiyiçok iyi
Loading...

Kimyasal sentezle üretilmiş, parafinsiz hidrokarbon bazlı sıvılarla dikkatli bir şekilde tasarlanmış süper-dengeli katık sistemi kullanılarak formüle edilmiş yüksek performanslı hidrolik yağlardır.

Mobil SHC 526 Sentetik Hidrolik Yağı

Yüksek basınçlı paletli, pistonlu ve dişli pompalar için düşük sıcaklıkta kontrollü pompalanabilirlik ve aşınmaya karşı maksimum koruma özelliklerine sahip, yüksek kaliteli, geniş sıcaklık aralıklı ve kesme dayanımına sahip hidrolik yağlardır.

Ürünlerin yüksek vizkozite indeksleri, yüksek ve düşük sıcaklıklarda üstün performans göstermelerini sağlayarak, bu ürünleri geniş aralıkta çalıştırma ve operasyon sıcaklıklarına maruz kalan ekipmanlar için mükemmel bir seçim haline getirmektedir.

Mobil SHC 526, olağanüstü kesme dayanımı göstererek, yüksek basınç ve yüksek sıcaklıktaki operasyon ortamlarında kritik yağlama özelliklerini kaybetmeden daha uzun süre kullanılabilmektedir. Gösterdikleri üstün düşük ve yüksek sıcaklık performansı ile mineral yağ bazlı ürünler ile karşılaştırıldığında onların çok ilerisinde ve ötesinde ekstra ekipman koruması sağlamaya yardımcı olur.

Mükemmel oksidasyon dayanım özellikleri, yağ ve filtre değişim aralıklarını uzatırken, sistemlerde üstün temizlik ve sorunsuz operasyon sağlar. Yüksek düzeyli aşınma önleme özellikleri ve mükemmel film karakteristikleri ile sağlanan üstün ekipman performansı, plansız ekipman arızalarının önlenmesine ve üretim kapasitesinde olası iyileştirmelere neden olabilecek ekipman çalışma süresinin en üst seviyeye çıkartılmasına yardımcı olur.

Kontrollü sudan ayrılma özellikleri yağların az miktarda suyla kontamine olmuş, sistemlerde iyi çalışmasını sağlarken, büyük miktardaki suyu kolaylıkla ayrıştırır.

 

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Tasarıma Özel Sentetik Baz yağ

– Aşınmaya Karşı Olağanüstü Koruma

– Olağanüstü Oksidasyon Dayanımı

– Üstün Korozyon Koruması

– Çok İyi Çoklu-metal Uyumluluğu

– Geniş Çapta Ekipman Gerekliliklerini Karşılar

– Mükemmel Hava Ayırma Özellikleri

– Kontrollü Sudan Ayrılma Özelliği

– Yenilikçi Temizleme Özellikleri

 

KULLANIM YERLERİ

– Özellikle dar toleranslı servo-valfların kullanıldığı gelişmiş Sayısal Kontrollü (NC) makinelerdeki gibi tortu oluşumuna yatkın olan hidrolik sistemler

– Çoklu-metal bileşenli tasarımlar kullanan sistemler

– Yüksek basınçlı paletli, pistonlu ve dişli pompaları

– Soğuk çalıştırma ve/veya yüksek operasyon sıcaklıklarının tipik olduğu sistemler

– Az miktarda suyun kaçınılmaz olduğu uygulamalar

– Dişli ve rulman içeren sistemler

– Yüksek oranda yük taşıma kapasitesi ve aşınma önleyici koruma gerektiren sistemler

– Nem içeren sistemler gibi ince yağ filmi korozyonuna karşı korumanın önemli olduğu uygulamalar

Mobil Türkiye Madeni yağ ve gresler
Hemen Arayın