Bu Ürün için Alternatif (Muadil)

Shell Heat Transfer Oil S2 (Thermia B)

Yüksek çalışma sıcaklığı olan kapalı ısı transfer sistemlerinde kullanılmak üzere hazırlanmış ısı transfer yağıdır.

Eski Adı: Shell Thermia B

320 °C’ye kadar çalışma sıcaklığı olan kapalı ısı transfer sistemlerinde kullanılmak üzere hazırlanmış ısı transfer yağıdır. Yüksek sıcaklıklarda yağın buharlaşma basıncı atmosferik basınçtan düşüktür. Shell Heat Transfer Oil S2’nin transferi sırasında yüksek basınç için uygun olan boru sisteminin kullanılması uygundur. Shell Heat Transfer Oil S2’nin termal stabilitesi çok yüksektir.

UYGULAMALAR

– Kimyasal tesislerde, tekstil işletmelerinde, boyahanelerde, sunta fabrikalarında, evlerde kullanılan yağ ile ısıtma sağlanan radyatörlerde kullanımı tavsiye edilen bir ısı transfer yağıdır.

PERFORMANS ÖZELLİKLERİ

– Yüksek oksidasyon ve termal kararlılık

– Düşük viskozite ve yüksek ısı transfer katsayısı

– İyi çözücülük

– Korozif özellik göstermeme

– Düşük buhar basıncı

– Toksik özellik göstermeme

 14,490 total views,  1 views today

Marka

Shell Madeni Yağ ve Gres

Shell Endüstriyel Madeni Yağ ve Gresler en iyi fiyatı ile Shell Tellus hidrolik yağ, Shell Omala dişli yağı, Shell Corena kompresör yağı, Shell Heat S2 ısı transfer yağı, Shell Gadus gres yağı, Shell Diala trafo yağı, Shell Turbo türbin yağı çeşitleriyle uygun fiyatlar için bizi arayın.  İhtiyaçlarınız veya uygulamanız ne olursa olsun, Shell madeni yağları sentetik ve yüksek performans ürünleri dahil olmak üzere, eksiksiz bir madeni yağ portföyü sunmaktadır.
shell turkiye madeni yag ve gres

Ürün ve Marka Arayın

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Call Now ButtonHemen Ara