Mobil Pegasus 805

Emisyonları azaltmaya ve yakıt verimliliğini artırmaya yönelik olarak tasarlanan yüksek verimli dört çevrimli motorlarının zorlu taleplerini karşılamak üzere tasarlanmış yüksek performanslı gaz motoru yağıdır.

Mobil Pegasus 805 Gaz Motoru Yağı

Günümüzün emisyonları azaltmaya ve yakıt verimliliğini artırmaya yönelik olarak tasarlanan yüksek verimli dört çevrimli motorlarının zorlu taleplerini karşılamak üzere tasarlanmış yüksek performanslı gaz motoru yağıdır. Bu gaz motorları genelde yüksek yük ve yüksek sıcaklık koşullarında çalışır.

Mobil Pegasus 805 üstün oksidasyon kararlılığı, nitrasyon direnci ve ısıl dayanımı sunan yüksek kalitede baz yağlar ve gelişmiş katık sistemi teknolojisi ile üretilir. Deterjan ve dispersan sistemi, karbon tortuları, vernik ve çamur oluşumunu kontrol ederek, daha temiz motorlar, daha uzun yağ ömrü ve daha düşük filtre maliyetlerine yol açar.

Mobil Pegasus 805, ayrıca piston sürtünmesi, çizilmesi, segman ve gömlek aşınmasına karşı üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmıştır. Köpüklenmeye karşı mükemmel dayanım, iyi sudan ayrılma ve korozyona karşı koruma özellikleri sunar. Çok düşük düzeyde çinko ve fosfor ile formüle edilmiştir ve katalitik konvertörleri olan motorlarla uyumludur.

 

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Üstün Oksidasyon ve Nitrasyon Dayanımı

– Aşınmaya ve Sürtünmeye Karşı üstün koruma

– Korozyona Karşı Çok Etkili Koruma

– Mükemmel Deterjan / Dispersan Performansı

 

KULLANIM YERLERİ

– Caterpillar, Superior, Waukesha ve diğer turbo şarjlı, doğal emişli, orta ve yüksek hızlı düşük kül oranlı yağ gerektiren dört zamanlı motorlar

– Valf yüzeyi ve yuvasında aşınma görülen motorlar

– Fakir karışımlı ve stoikiometrik dört çevrimli motorlar

– Katalitik konvertörlere sahip motorlar

– Düşük seviyede kükürt ya da klor içeren alternatif yakıtları kullanan uygulamalar

– Düşük seviyede Hidrojen Sülfit içeren yakıtlarla çalışan motorlar

– Yakıt olarak agresif gazın (düşük H2S düzeyleri) kullanıldığı saha içi toplama operasyonları

Mobil Türkiye Madeni yağ ve gresler
Hemen Arayın