Mobil Rarus 429

kötüfena değilortalamaiyiçok iyi
Loading...

Üstün performanslı külsüz hava kompresörü yağlarıdır.

Mobil Rarus 429 Kompresör Yağı

Geleneksel mineral yağlarla karşılaştırıldığında kompresörlerin daha temiz kalmasını ve daha az tortu oluşumu sağlayarak, bakım zamanı aralarındaki çalıştırma süresini uzatır. Mükemmel oksidasyon ve termal stabilite özellikleri sayesinde, tortu ve çöküntü oluşumunu kontrol altında tutarken daha uzun ömür sağlar.

Olağanüstü aşınma ve korozyon önleyici özellikleri, ekipman ömrünü uzatır ve performansı artırır. Önde gelen kompresör üreticilerinin sıkı gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış üstün performanslı külsüz hava kompresörü yağlarından oluşur. Hafif koşullardan zorlu koşullara kadar çalıştırılan kompresörler için üstün ekipman koruması ve güvenirlik sağlamak üzere geliştirilen yüksek kaliteli mineral baz yağlar ve yüksek performanslı bir katık sistemiyle formüle edilmiştir.

Aşınmaya karşı mükemmel koruma sağlar ve ekipman sorunlarını azaltarak, tortu birikmesini ve taşınmasını en aza indirgeyerek bakım maliyetlerini azaltır. Yüksek FZG Derecelendirmeleri sayesinde Mobil Rarus 429, dişli ve rulmanların bulunduğu kompresör sistemleri için mükemmel yağlardır ve karter ve silindir yağları olarak mükemmel seçimdirler.

 

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Düşük Kül ve Karbon Oluşumu

– Oksidasyon dayanımı ve Termal Stabilite

– Yüksek Yük taşıma kabiliyeti

– Üstün Sudan Ayrılma Özelliği

– Pas ve korozyona karşı etkili koruma

 

KULLANIM YERLERİ

– Pistonlu hava kompresörü karter ve silindirler

– Döner vidalı kompresörler

– Döner kanatlı kompresörler

– Aksiyal ve sentrifüj kompresörler

– Kritik dişli ve rulmanlara sahip kompresörler

– Sabit ve hareketli uygulamalarda kullanılan kompresörler

Mobil Türkiye Madeni yağ ve gresler
Hemen Arayın