Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Mobil Rarus 827

Kompresör Yağı

Temel olarak ağır işe uygun pistonlu hava kompresörlerinin yağlanmasına yönelik olan, ancak soluma havası uygulamalarında kullanılan hava kompresörleri için önerilmeyen üstün performanslı bir hava kompresörü yağıdır.

15 Eylül 2019 09:18
Ürün Kodu: IYS-MB1484 Karegoriler: ,

Mobil Rarus 827

Büyük kompresör üreticilerinin en zorlu şartlarını karşılayacak ya da aşacak şekilde tasarlanmışlardır. Mineral yağı bazlı ürünlerin beklentileri karşılamadığı koşullar altında çalışan kompresörler için olağandışı ekipman koruması ve güvenilirliğini güvence altına alan ileri teknoloji ürünü bir katık sistemi ve tasarıma özgü sentetik bazyağlar ile formüle edilmektedirler. Mobil

Rarus 827, mineral yağlardan çok daha üstün bir biçimde oksidasyon ve ısıl bozunmaya olağanüstü direnç ve aşınma koruması sağlar. Benzersiz formülasyonu, ekipman problemleri ile hava hatlarındaki oluşan birikintileri azaltarak bunların neden olduğu bakım masraflarının azaltılmasına yardımcı olma olanağı sağlamaktadır.

Geleneksel mineral yağlarla karşılaştırıldığında kompresörlerin daha temiz kalmasını ve daha az birikinti oluşumu sağlayarak, bakım zamanı aralarındaki çalıştırma süresini uzatır. Mükemmel oksidasyon ve ısıl stabilite özellikleri sayesinde, çamur ve birikinti oluşumunu kontrol altında tutarken daha uzun ömür sağlar. Olağanüstü aşınma ve korozyon önleyici özellikleri, ekipman ömrünü uzatır ve performansı artırır.

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Yüksek Performanslı Sentetik Bazyağlar

– Düşük Kül ve Karbon Oluşumu

– Olağanüstü Oksidasyon ve Isıl Stabilite

– Yüksek Yük taşıma kabiliyeti

– Üstün Sudan Ayrılma Özelliği

KULLANIM YERLERİ

– Tüm hava kompresörü türleri; ancak özellikle pistonlu hava kompresörleri için önerilmektedir.

– Ağır koşullar altında çalışan birimler

– Mineral yağı bazlı ürünlerden aşırı yağ bozunması geçmişi olan çok kademeli birimler

– Silindir ve karter yağlaması için kullanılabilirler

– Kritik dişli ve rulmanlara sahip kompresörler

– Sabit ve hareketli uygulamalarda kullanılan kompresörler

Mobil Madeni Yağ ve Gres

Mobil Endüstriyel Madeni Yağ ve Gresler en iyi fiyat mobil dte hidrolik yağlar, mobil gear dişli yağları, mobil rarus kompresör yağları, mobil jet oil 2, mobil therm 605 ısı transfer yağları, mobil mobilux ep gresler, mobil unirex gres yağları, mobil shc 600 sentetik dişli yağları, mobil dte türbin yağları
mobil-turkiye

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Mobil Rarus 827” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Call Now ButtonHemen Ara