Mobil SHC Cibus 68

Gıda ve içecek üretim ve ambalajlama sektörlerinde üstün ekipman koruması, uzun yağ ömrü ve sorunsuz çalışma sağlamak üzere geliştirilmiş hidrolik, sirkülasyon, kompresör ve vakum pompası yağlarıdır.

NSF H1 onaylı yağlar olup, tesadüfen gıda ile temas edebilecek yağlar için Gıda ve İlaç İdaresi FDA’nın (ABD) 21 CFR 178.3570 başlıklı spesifikasyonuna uygundur. En yüksek ürün bütünlüğü düzeylerini sağlamak için ISO 21469 gerekliliklerini de karşılayan ISO 22000 tescilli tesislerde üretilmektedir.

Farklı inançlardaki uygulamalarda kullanılmak üzere ve üretim sırasında işletme mühendislerine azami esneklik sağlamak amacıyla Kosher ve Halal Gıda hazırlamalarında kullanıma da uygundurlar. Ürünler açık renkli ve düşük kokuya sahiptir ve içlerinde hayvanlardan türetilmiş maddeler ve kuruyemiş, buğday ya da glütenden gelen alerjenler olmayacak şekilde formüle edilmişlerdir.

Gıda ve içecek üretim ve ambalajlama sektörlerinde üstün ekipman koruması, uzun yağ ömrü ve sorunsuz çalışma sağlamak üzere geliştirilmiş üstün performanslı hidrolik, kompresör, dişli ve yatak yağlarıdır. FDA ve NSF tescilli sentetik hidrokarbon bazyağları ve katıklar ile formüle edilmişlerdir.

Doğal yüksek viskozite endeksi ve özel katık sistemi kombinasyonu sayesinde yüksek ve düşük sıcaklıklar, yüksek yük ve yüksek miktarda su ile yıkanma gibi birçok hizmet uygulamasında tipik mineral yağlara oranla üstün performans sağlar.

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– NSF H1 tescilli yağlayıcılar

– Yüksek Viskozite İndeksi

– ISO 22000 tescilli ve ISO 21469 kayıtlı tesislerde üretilmektedir

– Yüksek yük taşıma kapasitesi

– İyi derecede conta ve keçe uyumluluğu

– Mükemmel oksidasyon kararlılığı

– Düşük sıvı iç sürtünme katsayısı

– Sudan mükemmel ayrışma ve iyi derecede korozyon koruması

KULLANIM YERLERİ

– Gıda ve içecek üretimi, ambalaj ve ilaç sektörlerinde bulunan hidrolik, sirkülasyon, kompresör ve vakum pompası gibi geniş uygulama sahalarında kullanımı tavsiye edilir.

– Bu ürünler ekipman değişiminin, sistem temizliği ve yağlayıcı değişiminin bakım maliyetlerine etkisinin yüksek olduğu bir çok uygulama için uygun çözümdür.

 592 total views,  1 views today

Marka

Mobil Madeni Yağ ve Gres

Mobil Endüstriyel Madeni Yağ ve Gresler en iyi fiyat mobil dte hidrolik yağlar, mobil gear dişli yağları, mobil rarus kompresör yağları, mobil jet oil 2, mobil therm 605 ısı transfer yağları, mobil mobilux ep gresler, mobil unirex gres yağları, mobil shc 600 sentetik dişli yağları, mobil dte türbin yağları
mobil turkiye

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Mobil SHC Cibus 68” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün ve Marka Arayın

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Call Now ButtonHemen Ara