Shell Corena S4 R 46 (Corena AS 46)

Sentetik Kompresör Yağı

Vidalı ve paletli hava kompresörde en yüksek performansı göstermek üzere geliştirilmiş sentetik hava kompresörü yağıdır.

Shell Corena S4 R 46

Ürünün Eski Adı: Shell Corena AS 46

12.000 saatlere varan yağ değişim aralıkları ile basınçların 25 bar’ı ve çıkış sıcaklıkların ise 100 °C ‘leri aştığı şartlarda çalışan kompresörlerde dahi mükemmel performans ve koruma sağlayacak gelişmiş bir katık paketine sahiptir.

Shell Corena S4 R 46, aynı zamanda sentetik sirkülasyon ve yatak yağlarına veya R&O (paslanma ve oksidasyon önleyici) tipi yağlara gereksinim duyulan uygulamalarda da kullanıma uygundur.

Mineral yağlarla karışabilir ve mineral yağların kullanımı için tanımlanan conta malzemeleri ile uyumludur.

46 toplam görüntülenme, 4 bugünkü görüntülenme

Marka

Shell Madeni Yağ ve Gres

Shell Endüstriyel Madeni Yağ ve Gresler en iyi fiyatı ile Shell Tellus hidrolik yağ, Shell Omala dişli yağı, Shell Corena kompresör yağı, Shell Heat S2 ısı transfer yağı, Shell Gadus gres yağı, Shell Diala trafo yağı, Shell Turbo türbin yağı çeşitleriyle uygun fiyatlar için bizi arayın.  İhtiyaçlarınız veya uygulamanız ne olursa olsun, Shell madeni yağları sentetik ve yüksek performans ürünleri dahil olmak üzere, eksiksiz bir madeni yağ portföyü sunmaktadır.
shell turkiye madeni yag ve gres

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

“Shell Corena S4 R 46 (Corena AS 46)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün ve Marka Arayın

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Call Now ButtonHemen Ara