Mobil Mobilmet 763

kötüfena değilortalamaiyiçok iyi
Loading...

Derin delik delme (çapı 20 mm’nin üzerinde), delme, diş açma, paftalama, frezeleme, dişli planyalama, broşlama, kesme ve otomatik tornalama işlemleri için kullanılan kesme yağıdır.

Mobilmet 763 Kesme Yağı

Ekstra yüksek performanslı düz kesme yağlarıdır. Klorin içermezler. İişlenmesi güç takım çelikleri üzerinde yapılacak zor kesme işlemleri için geliştirilmişlerdir. Mobilmet 760 Serisi yağlar, yumuşak sarı metallere karşı agresif olduğundan bakır ve alaşımları için önerilmez.

Önde gelen diğer üstün kalite kesme yağlarına kıyasla Mobilmet 760 Serisi, yüzey kalitesi, takım ömrünü artırma ve uç kaynama kontrolü açısından üstün performans sergilerler. Açık renkleri sayesinde işlenen parçanın makineyle işleme uygulamaları sırasında açıklıkla görülebilmesini sağlarlar.

Sürekli olarak dar işleme toleransları elde edilebilir. Bu yağlar takım tezgahları çevresinde yağ sisi oluşumunu engelleyecek şekilde formüle edilmiştir, böylelikle daha güvenli ve konforlu bir çalışma ortamı sağlanmasına katkı yaparlar.

 

ÖZELLİKLERİ ve FAYDALARI

– Mükemmel parça işleme performansı

– Mükemmel yağlama özelliği

– Çok amaçlı kullanım

– Açık renkli ve saydam görünüm

– Yağ sisini önleyen formülasyon

 

KULLANIM YERLERİ

Özellikle derin delik delme (çapı 20 mm’nin üzerinde), delme, diş açma, paftalama, frezeleme, dişli planyalama, broşlama, kesme ve otomatik tornalama işlemleri için önerilir.

Mobil Türkiye
Hemen Arayın