Mobil Gıda Onaylı Yağ ve Gres

Aradığınız ürüne ait sonuçlar aşağıdaki gibidir.

Mobil Gıda Onaylı Yağ ve Gres teknik detaylar, fiyatları, incelemeler

Mobil Gıda Onaylı Yağ ve Gres, yiyecek ve içecek makinelerinde özellikle gıda ile teması olabilecek NSF H1 sınıfı yağlardır. Mobil SHC Cibus™ yağları ve Mobil SHC Polyrex™ gresleri dahil olmak üzere, gıda ile tesadüfi temas için derecelendirilmiş NSF H1 onaylı yağlardır. Mobil SHC Cibus serisi yağlar, Helal ve Koşer (Parve) gıda hazırlamada da kullanıma uygundur. Yiyecek ve içecek ekipmanı için Mobil gıda onaylı yağ ve gres için seçenekler çoktur. Et işleme, süt ürünleri işleme ve pişirme ekipmanları dahil yiyecek ve içecek endüstrisinde bulunan zorlu gereksinimleri karşılar.

Mobil Gıda Onaylı ve Gresler

Mobil DTE FM 46, 46, 68
Mobil DTE FM Serisi gıda işleme ve paketleme endüstrisi için geniş bir yelpazedeki çok yönlü ekipman kullanım taleplerini karşılamak amacıyla tasarlanmıştır.

Mobil SHC Cibus 32, 46, 68, 100, 150, 220, 320
Mobil SHC Cibus, gıda ve içecek üretim ve ambalajlama sektörlerinde uzun yağ ömrü ve sorunsuz çalışma sağlamak üzere geliştirilmiş hidrolik, kompresör, dişli ve yatak yağlarıdır.

Mobil SHC Polyrex 005, 221, 222, 462
Mobil SHC Polyrex serisi gresler, hem genel sanayide hem gıda işleme uygulamalarında yüksek sıcaklıktan kaynaklanan yağlama sorunlarını çözerek üretkenliğinizi artırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Mobilgrease FM 101, 222
Gıda işleme makineleri için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı çok amaçlı ürünlerdir.

Mobil SHC Grease 462
Politetrafloroetilen (PTFE) ile kalınlaştırılmış perfloropolieter (PFPE) ile formüle edilmiştir.

Mobil Gargoyle Arctic 68 NH
Mobil Gargoyle Arctic 68 NH, özellikle amonyak (NH3, R-717) kullanan pistonlu ve vidalı soğutma kompresörlerinin yağlanması için tasarlanmış, yüksek performanslı bir soğutma kompresörü yağıdır.

Mobil Glygoyle 68, 100, 150, 220, 320, 460, 680, 1000
Mobil Glygoyle Serisi yağları verimlilik, uzun yağ ömrü ve ekipman korumasında olağanüstü fayda sağlamak üzere tasarlanmış üstün performanslı dişli, yatak ve kompresör yağlarıdır.

Mobil SHC Gargoyle 80 POE
Soğutucu akışkan ile karışabilir uygulamalara yönelik karbondioksit (CO2, R-744) soğutucu akışkanı kullanan soğutma kompresörlerinin yağlanması için tasarlanmış soğutma kompresörü yağıdır.

Mobil SHC Cibus 32 HT
Mobil SHC Cibus™ 32 HT, NSF H1 ve HT1 onaylı yağlara ihtiyaç duyulan kapalı, dolaylı ısıtma tesislerinde kullanılması amaçlanmıştır. Tam sentetik, yüksek performanslı bir ısı transfer yağıdır.

Mobil EAL Arctic 15, 22, 32, 46, 68, 100, 220
Mobil EAL Arctic ozon dostu HFC soğutucularını kullanan soğutma kompresörü ve sistemlerini yağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Tamamen sentetik, yüksek performanslı Çevreye Duyarlı Yağlardır (EAL).

Mobil EAL Arctic 22 CC
Mobil EAL Arctic Serisi, ozon dostu HFC soğutucularını kullanan soğutma kompresörü ve sistemlerini yağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Tamamen sentetik, yüksek performanslı Çevreye Duyarlı Yağlardır (EAL).

Mobil gıda onaylı yağlar, gres yağları, mobil yağ fiyatları, teknik döküm pdf, msds, gıda belgesi ve tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.