Neo Lubricants Isı Transfer Yağı

Neo Lubricants Isı Transfer Yağı, Isı transfer sıvıları yüksek oranda rafine edilmiş petrolden, sentetik olarak formüle edilmiş hidrokarbonlardan üretilir. Çok düşük sistem basınçlarında yüksek sıcaklıklar sağlayabilen ısı transfer sıvıları (heat transfer fluid), temel faydalar olarak güvenlik, düşük bakım ve uzun çalışma ömürleri sunar. 600 °F buharın basıncı 1500 psig’nin üzerindedir. Aynı sıcaklıkta Paratherm sıvılarının buhar basıncı eric atmosfer basıncından daha düşüktür.

Isı Transfer Sıvılarını Karıştırma
Çeşitli hidrokarbonları karıştırmak ve karışımı yüksek sıcaklıklara ve türbülansa maruz bırakmak son derece tahmin edilemez olabilir. Sorunu normal sistem kirleticilerinin olası katalitik etkileriyle birleştirin ve sisteminiz bilinmeyen ve istenmeyen kimyasallar oluşturuyor olabilir.

Neo Lubricants Neosynth Heat S 32

Mineral ısı transfer sistemi yağlarının yeterli performansı sağlayamadığı sistemlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş sentetik ısı transfer yağıdır. Termal kararlılığı, özgül ısısı ve ısı transfer katsayısı yüksek, buhar basıncı ise düşüktür.

Neo Lubricants Neolube Heat 32

Yüksek çalışma sıcaklığı olan kapalı ısı transfer sistemlerinde kullanılmak üzere hazırlanmış ısı transfer yağıdır. 320 °C’ye kadar çalışma sıcaklığı olan kapalı ısı transfer sistemlerinde kullanılmak üzere hazırlanmış ısı transfer yağıdır.

Neo Lubricants Neosynth Heat FG32

Mineral ısı transfer sistemi yağlarının yeterli performansı sağlayamadığı sistemlerde ve gıda tesadüfü olabilecek tüm sistemlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş sentetik gıda onaylı (NSF H1) ısı transfer yağıdır.

Neo Lubricants ısı transfer yağı fiyatları, ısı transfer yağı değişimi nasıl yapılır, ısı transfer yağ analizi, teknik döküm, pdf, msds, gıda onay belgesi ve tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.