Neo Lubricants Neogrease GL2

Yüksek performanslı özel katıklar ile güçlendirilmiş lityum sabun ve katı yağlayıcılarla geliştirilmiş uzun ömürlü gres yağıdır.

Neogrease GL2, ağır yük ve yeniden yağlaması zor alanlar için geliştirilmiş gres yağıdır. Yüksek performanslı özel katıklar ile güçlendirilmiş lityum sabun ve katı yağlayıcılarla geliştirilmiş uzun ömürlü grestir.

– Suya dayanımı mükemmeldir
– Metalik parçalar için yüksek anti-pas koruması
– Elastomerler ve plastiklerle iyi uyumluluk
– Yağlama kabiliyeti yüksek ve güvenlidir.

NEOGREASE GL2 KULLANILDIĞI YERLER

Katı yağlayıcı içeriğinden dolayı yüksek acil durum yağlama kapasitesine sahiptir ve aşağıdaki gibi yüksek yüklere maruz kalan ekipmanların yağlanması için özellikle tavsiye edilir:

– Zorlu ve yeniden yağlama noktaları.
– Ağır yüklü rulmanlar ve mekanizmalar.
– Zincirler, tel halatlar.
– Elektrikli frenler.
– Tekerlek poyra yatakları.
– Pimler ve burçlar.

NEOGREASE GL2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Katı yağlayıcılar, mekanizmalarda gres filmi kalmadığında bile acil yağlama sağlayarak yağlama aralıklarını uzatır.
– Mekanik işlerin önünde mükemmel davranış.
– Yaşlanmaya karşı yüksek direnç.
– Metalik parçalar için yüksek anti-pas koruması.
– Su ile yıkanmaya karşı dayanıklıdır.

NEOGREASE GL2 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. İlk yağlamada rulmanın tamamı mutlaka doldurulmalıdır. ikinci yağlamada ise mevcut gres dışarı çıkana kadar gresleme yapılır. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.