Neo Lubricants Neogrease HD E500

Özel katıklarla güçlendirilmiş yüksek damlama noktasına ve ağır yük taşıma kapasitesine sahip ağır hizmet gresidir.

Neogrease HD E500, yüksek viskozite yapısına sahip, özel katıklarla güçlendirilmiş yük taşıma kapasitesine sahip ağır hizmet gresidir. Kalsiyum sülfonat ile kalınlaştırılmış yüksek viskoziteli mineral baz yağdan yapılmıştır. Bu karmaşık koyulaştırıcının özel özellikleri, mükemmel antikorozif ve aşırı basınç özellikleri sağlar. Yük taşıma kapasitesini artırmak için ek özel katkı maddeleri eklenir.

– Mükemmel yük taşıma kapasitesi
– Metalik parçalar için yüksek anti-pas koruması
– Elastomerler ve plastiklerle iyi uyumluluk
– Yağlama kabiliyeti yüksek ve güvenlidir.

Neogrease HD E500 KULLANILDIĞI YERLER

Olumsuz çevre koşullarında çalışan ağır yükler altında yatakların, açık dişlilerin, dişli kutularının, dişli kaplinlerin, tel halatların ve diğer mekanik bileşenlerin yağlanması için özel olarak endikedir. Özel özelliklerinden dolayı madencilik, yer hareketi, nakliye ve liman, çelik, çimento, otomotiv, kağıt, gıda, pelet presleri vb. her türlü endüstrideki mekanizmalara yüksek koruma sağlar.

Neogrease HD E500 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Mükemmel yük taşıma kapasitesi.
– Metal parçalarda korozyona karşı yüksek koruma ve suyla yıkamaya karşı yüksek direnç.
– Ağır çalışma koşullarında bile mekanik çalışmaya karşı yüksek stabilite.
– Mekanizmaların ağır yükler altında ve su varlığında korunmasını sağlayan olağanüstü aderans.
– Yüksek damlama noktası ve son derece rafine baz yağı
– Yaşlanmaya karşı yüksek direnç.

Neogrease HD E500 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. İlk yağlamada rulmanın tamamı mutlaka doldurulmalıdır. ikinci yağlamada ise mevcut gres dışarı çıkana kadar gresleme yapılır. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.