OKS 2901

Birçok çeşit kayışın gerilme mukavemetini ve arabasını artırmak için temiz, açık renkli bir spray yağdır.

OKS 2901, birçok çeşit kayışın gerilme mukavemetini ve arabasını artırmak için temiz, açık renkli bir spray yağdır.

OKS 2901 NEREDE KULLANILIR ?

– Fanlarda, kompresörlerde, pompalarda, vantilatörlerde, değirmenlerde vb. her türlü V-kayışı, yuvarlak ve yassı kayışlar için çekme kuvvetini %50'ye kadar artırır.
– Kurumaya ve aşınmaya karşı korur, kayışın gıcırdamasını ve kaymasını engeller.

OKS 2901 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Servis ömrünü uzatır
– Gıcırdamayı önler
– Kaymayı önler
– Kayış gerginlik kuvvetini artırır

OKS 2901 KULLANIM ALANLARI

– Gemi yapımı ve denizcilik teknolojisi
– Cam ve döküm endüstrisi
– Kağıt ve ambalaj sektörü
– Lojistik
– Belediye hizmetleri
– Kimyasal endüstri
– Kauçuk ve plastik işleme
– Raylı araç teknolojisi
– Tesis ve makine (alet) mühendisliği
– Bakım ve servis
– Demir çelik endüstrisi

OKS 2901 NASIL KULLANILIR ?

Optimum sonuçlar için bandı dikkatli bir şekilde temizleyin, en iyi yol önce mekanik olarak sonra Universal Cleaner OKS 2610/2611 ile temizlemektir. Kemere eşit şekilde püskürtün. Ürünün yakl. 30 dk. kullanmadan önce. Gerekirse uygulamayı tekrarlayın. SBR ve CR'den yapılmış kayışlar OKS 2901 ile uyumlu değildir.

OKS 2901 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sürtünmeyi, aşınmayı ve korozyonu azaltmak için OKS yüksek performanslı ürünler üretimi yapmaktadır. Ürünleri, klasik yağların performans sınırlarının aşıldığı üretim ve bakım teknolojisinin tüm alanlarında kullanılmaktadır.

OKS malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca OKS Türkiye Endüstriyel Yağ teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. OKS Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.