Omega Gıda Onaylı Yağ ve Gres

Omega gıda onaylı yağ ve gres, yağlar normalde üretimleri sırasında yiyecek ve içecek ile temas eden ürünler değildir. Yiyecek ve içecek endüstrisinde, gıda ürünleriyle teması önlemenin veya hatta ambalaj malzemeleriyle temas etmesini önlemenin neredeyse imkansız olduğu durumlar vardır. Bu nedenle gıda ürünlerinde tadı, rengi ve kokuyu kirletmeyen, değiştirmeyen veya insan sağlığını tehdit etmeyen yağların kullanılması gerekir. Tüm Omega Gıda Onaylı Yağlar (Food Grade oil), yağlayıcılara ilişkin USDA yönetmeliğinde belirtilen gereksinimleri karşılayacak ve aşacak şekilde üretilmektedir. Omega Food Grade Ürünler ayrıca çeşitli uluslararası tanınmış otoritelerde kullanılmak üzere tescil edilmiştir. Omega yağlar için ihtiyacınız olan teknik döküm, pdf, msds, fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Omega Tesadüfi Gıda Onaylı için Yağ ve Gres

(NSF H-1 Listelenmiştir)

Omega Gıda Onaylı Gresler

Omega 26, aşırı sıcaklık koşullarında ve gıda maddeleriyle tesadüfi temas sırasında olağanüstü kimyasal ve solvent direnci gerektiren uygulamalarda kullanılır. Perflorlu Polieter (PFPE) baz sıvısı ve Politetrafloroetilen (PTFE) kalınlaştırıcı ile formüle edilmiş beyaz ve pürüzsüz, gıda onaylı EP grestir.

Omega 38, yiyecek ve içecek işleme, ilaç, tıp ve diğer birçok üst düzey endüstriye fayda sağlayan bir grestir. En yüksek estetik ve sıhhi değeri sunmak için formüle edilmiş renksiz ve berrak sentetik gıda sınıfı bir grestir. Aynı zamanda mükemmel suyla yıkanma direnci sağlar ve neredeyse hiç yağ ayrılmaz.

Omega 58, buhar ve suyla yıkamaya dayanıklı evrensel bir grestir. Lekelenmez, kokusuz ve tatsızdır. Buharlı şişe yıkama tesisleri, hastaneler, veterinerlik hizmetleri, şarap imalathaneleri ve bira fabrikaları, sebze ayırma, mezbahalar, gıda paketleme, fırınlar ve balık işleme tesislerinde kullanım için idealdir. Aynı zamanda kozmetik, ilaç ve sıhhi ürünler endüstrilerinde kullanımı da kabul edilebilir.

Omega 68, yiyecek ve içecek endüstrisindeki MRO profesyonellerinin talep ettiği sıkı bakım gereksinimlerini karşılamak için kalsiyum sülfonat kompleks koyulaştırıcı ve iyi dengelenmiş bir FDA onaylı katkı maddeleri ve beyaz yağ paketi ile formüle edilmiştir. Bu ürün HELAL & KOSHER kalite sertifikalıdır.

Omega 78, çoğu büyük endüstriyi ve birçok yenilikçi uygulamayı tatmin eden devrim niteliğinde ve gerçek çok amaçlı bir grestir. Olağanüstü mekanik stabilite, yüksek damlama noktası, yüksek yük taşıma kapasitesi, daha az aşınma ve suya, pasa ve korozyona karşı mükemmel direnç sunmak üzere formüle edilmiştir.

Omega 99FG çok amaçlı, beyaz, pürüzsüz ve toksik olmayan, gıda sınıfı tutukluk ve montaj macunu olup, aynı zamanda yiyecek ve içecek ve ilaç endüstrilerinde çalışan ve temiz olan burçları, kızakları ve küçük açık dişlileri yağlamak için de kullanılabilir. tesadüfi gıda temasının mümkün olduğu ortamlar.

Omega Gıda Onaylı Yağ

Omega 580, köpük önleyici, bakteri önleyici ve aşınma önleyici maddeler içerir, bu nedenle bunu “saf” sınıf yağdan çok daha üstün bir ürün haline getirir. Dişli kutularında, kancalarda, kızaklarda, konveyörlerde, doldurucularda, kapama makinelerinde ve saf gıda sınıfı yağ kullanımını gerektiren her türlü ekipmanda kullanılmak üzere özel olarak harmanlanmıştır.

Omega 585% 100 sentetiktir ve herhangi bir mineral yağ veya zararlı bileşen içermez. Yüksek sıcaklıkta şişeleme tesisleri, konserve fabrikaları, düşük sıcaklıklı soğutmalı odalar ve buz yapma tesisleri için uygundur.

Omega 588, gıda ve içecek ve ilaç endüstrilerindeki işleme makineleri ve sistemleri üzerinde çok yönlü uygulamalar sunmak için sentetik polialfaolefin (PAO) ve FDA onaylı katkı maddeleri paketi ile formüle edilmiştir. Bu ürün HELAL & KOSHER kalite sertifikalıdır.

Omega 609, pnömatik hava araçlarına ve ekipmanlarına güç sağlayan atölye havayolları için gıda sınıfı bir yağlayıcıdır. Yağlayıcı kıvrılmaz veya köpürmez, bu nedenle boru hattında tıkanma veya korozyon meydana gelmez. Omega 609, özellikle mobilya imalatı ve gıda işleme endüstrisinde temiz havanın öncelikli olduğu yerler için idealdir.

Omega 615, antioksidan, pas önleyici ve köpük önleyici katkı maddeleri içeren sentetik bir yağdır. Düşük sıcaklıklarda dahi vernik veya karbon birikintisi bırakmaz, böylece soğutma kompresörlerinde temizliği ortadan kaldırır.

Omega 638, suyun yerini alan, pası önleyen ve “donmuş” cıvata ve somunları gevşetmek için nüfuz eden hafif bir yağlayıcıdır. Omega 638, tesadüfi gıda teması için USDA-H1 onaylarına sahip bileşenlerden harmanlanmıştır. Gıda işleme, ilaç ve içecek endüstrisinde günlük bakım yağlaması için uygundur.

Omega 641, yiyecek ve içecek endüstrisinde sık sık yüksek sıcaklıklara maruz kalan zincir sistemleri için tasarlanmış üstün özel sentetik “yüksek sıcaklıkta düşük kalıntı” yağlama çözümüdür.

Omega 642, sıklıkla 250 ° C’ye kadar yüksek sıcaklıklara maruz kalan zincir sistemleri için tasarlanmış, Helal sertifikalı, sentetik gıda sınıfı bir yağlayıcıdır.